Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 30 éves vagyok, de még mindig...

30 éves vagyok, de még mindig erősen ég bennem az örök gyerek lángja. Fog/tud ez valaha változni?

Figyelt kérdés
Örök gyereknek, sokszor inkább kissé infantilisnak gondolom magam - mindezt annak ellenére, hogy decemberben betöltöm a 30-at. Igazából egyáltalán nem szégyellek semmit ebből az egészből, sőt, inkább úgy érzem, hogy (remélhetőleg sok máshoz hasonlóan) bennem még megmaradt a gyermekkor vidám, színes világa azon embertársaimmal ellentétben, akik meg ezt a kort elérve teljesen beszürkültek. Hangsúlyozom, nem zavar, hogy ilyen vagyok, mégis érdekelne, hogy van-e valami olyan tényező az életben, ami fejre állítja ezt. Gondolok itt olyanra, hogy házasság, gyermek születése, stb. Bár jelen pillanatban én úgy tudom elképzelni magam két gyerek mellett is, hogy versenyt csinálunk a levesből kézzel kiszedett betűtészta kirakásából is. Jelenleg nagyon élvezem, és nem is tudom másként elképzelni a jövőt, mégis néha kicsit aggaszt, hogy nem fognak-e még a saját kölkeim is kajak hülyének nézni... Ti mit gondoltok erről?
2010. aug. 30. 00:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
VÁÁÓÓ, van erről koncert DVD?! Na meg persze kéne a szövegkönyv is :D Amúgy meg köszönöm szépen a videót, legalább annyira dobta fel az én estém is, mint a hölgyek a dinnyéiket :D
2010. aug. 30. 01:16
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves vagyok és nekem mondják azt hogy már fel kell hogy nőjjek! :D Hát én aztán gyerek maradok mindhalálig! :D

De olyan jó hogy még 30 évesen is van ilyen "gyerekes" Normális ember aki aztán tud hülyéskedni! :D Jó a humorod, de az nagyon!

2010. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo tipusú vagyok én is.

34 voltam mikor született "mellém" egy gyerek. Szegről-végről rokon. Most 4 éves.

Eszméletlen nagyokat játszunk. Mások akik látnak minket teljesen odavannak. Nem azt nézik, hogy én felnőttként milyen bolond vagyok, hanem azt, hogy a gyerkő milyen boldogan játszik MIKÖZBEN TELJES BIZTONSÁGBAN VAN, mert felnőttként jobban tudom a határokat.

A környezetünkben lévő többi gyerek szinte mélabús, mert a szülők mindig rájuk szólnak, hogy eztnemszabad-aztnemszabad.

És boldog vagyok így!

2010. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Réti bubuzér ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül... 34F mai napig nem bírtam teljesen felnőni...pedig télen születik a kislányom. Játszanék még mindig veszettül, de a feleségem nem ilyen. Nade majd ha megnő a gyerek :D:D:D:D (Most csak éjcaka egy kis Starcraft vagy Fallout, vagy vlami.)

Egyébként szerintem sokkal könnyebb így élni, mint karóval a s(e)ggünkben, folyamatosan parázva...

2010. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
imádlak titeket
2010. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Vááá, ez annyira jó, mostmár akkor boldog vagyok, hogy nem vagyok normális :D Gyerekem nekem még nincs, de sokszor már kifejezetten várom, hogy feljebb nőjön és legyen kivel veszekedni a homokozólapáton :D Persze önmagában ez így önző dolog lenne, mert hát nyilván nem CSAK önmaga szórakoztatására vállal utódot az ember, de attól "félek", hogy engem majd annak idején kőkeményen visszarepít 25 évet. Komolyan, kéne ilyen klub, ahol összeröffennek az enfant felnőttek :-)
2010. szept. 1. 22:56
 17/17 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Benne vagyok :D
2010. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!