Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért maradtam gyerek?

Miért maradtam gyerek?

Figyelt kérdés

Nemrégiben volt osztálytalálkozó és hááát így összejöttünk páran,és azok a lányok fiúk akik akkoriban a barátaim és az osztálytársaim voltak, teljesen megváltoztak cigiznek,basznak össze vissza,buliznak stb,stb,stb.....és ráadásul meg se ismertek.Mert azt hitték,hogy valami általános iskolás gyerek vagyok.Olyan érzésem volt mintha gyerek lennék a felnőttek asztalánál.Gyereknek éreztem magam köztük.

Ők már mind 1 től 1-ig túl vannak már vagy 1 tucat kapcsolaton,fiúk lányok egyaránt.

De nekem még 1 csajom sem volt és még szűz vagyok 1 lány közelébe sem tudtam férkőzni,és soha nem is adódott helyzet,hogy beszerezzek 1 barátnőt.

Mint mondtam nem ismertek meg lehet azért mert még nem voltam lánnyal és megmaradt az ártatlanságom mint szellemileg és fizikailag?

Annyira mások,voltak,de annyira meg is lepődtem mintha nem is ők lettek volna.


azóta olyan érzésem van,hogy kihagytam az életemből 1 bizonyos szakaszt.

Szerintetek is?

19F


2011. aug. 19. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
MÉG nem.
2011. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hogy kihagytad-e, tőled függ. Irigyled őket, vagy viszolyogsz tőlük?
2011. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

semmit sem érzek.csak olyan furcsa,hogy ilyenekké váltak.

Én meg.......

2011. aug. 19. 18:18
 4/19 anonim ***** válasza:
Aztán döntsd el melyik oldalt jobb, döglött halak az árral úsznak!
2011. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
nem kell bunozni, inni, drogozni stb ahoz hogy csajoz. hajra
2011. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ezzel arra szeretnél célozni,hogy bűn ronda vagyok és ezért tartok itt ahol?


Ha igen tévedsz,lett volna alkalmam,csak......csak........nem voltam elég bátor.......vagy nem tudom.

2011. aug. 19. 18:27
 7/19 A kérdező kommentje:
73%-osnak ment.
2011. aug. 19. 18:29
 8/19 anonim válasza:
figyu nem vagy 25 vagy 30 ugy h meg nincs keso...menj el bulizni vagy valami es csajozz be az elso utan mar minjart batrabb leszel...nem kell cigizned meg ossze vissza dugn od h ferfi legyel...kitudja lehtet h tobb mint a fele azok kozul akik most nagynak erzik magukat...lehet h te neked meg tobb csajod lexx...vagy jobbak....probalkozz mar anyifele keppen lehet nozni vagy partyzni ....hajra...meg nincs vege a nyarnak....
2011. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mert nem volt még alkalmad bnőt találni és vszínűleg nem az ilyen party raj bu.zi társaságnak a tagja voltál, akik szét itták az agyukat meg állandóan buliztak. Nyugi, nem lesz semmi baj! Majd lesz bnőd, és idővel családod is. Ha megnyugtat 2 év múlva, mikor 19 leszek én is így leszek mint te, csak annyi különbséggel, hogy engem nem hívnak el osztálytalálkozóra, mert 1 barátom sincs az osztályban. Tehát nem vagy egyedül!
2011. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
küldhetsz képet és megmondom h ronda vagy-e 18/L
2011. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!