Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik örök szerelem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik örök szerelem? Miért hagy el valakit egy pasi, ha szereti őt? Föleg, h ott a gyerek.

Figyelt kérdés
És mikor évek mulva kibékülnek,vajon tényleg szereti őt még mindig,vagy csak a gyerek miatt mondja? Elmúlhat a szerelem a gyerekük anyja iránt? Valamilyen érzelem,kapcsolat mindig is lesz köztük,de biztos,hogy ez még mindig szerelem?
2009. jún. 7. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg a szerelem átalakul szeretetté,becsületté. ezért vannak a veszekedések mikor már kb 20éve együtt.Pl a szüleim 22éve vannak együtt. Ölelgetik egymást szeretik és nem csalják meg a másikat. De egyre többet veszekszenek. Tudod apum elkényelmesedett mert anyum elkényeztette.Meg is tartotta demár szinte elvár mindent. szerintem apróságokon múlik mind 2félen . pl apu soha nem evsz semit anyunak se egy rózsát semmit de mondja hogy szereti.anyu bezzeg most is bonbonok kedvenc csoki figyelmesség. Ezért anyu az akinek inkább kezd "elge lenni" vagy hogy mondjam érted :) szóval figylem törődés de embere válogatja nem lehet tudni

20/L

2009. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orok szerelem....hm de szep is, jo is lenne hinni benne.HA ket ember hosszabb ideig van egyutt raadasul mar gyerkoc is van akkor az mar inkabb ragszkodas..megszokjuk szepn lassan a masikat es elunk jobbik esetben szeretetben bekessegben....viszont ahogy mondod bizony megesik h az akibe a legtobb bizalmunk volt elhagy....nem tudom veled mi lehet a helyzet de arra a kerdesedre a vlasz h kesobb bekulhettek-e stb...hat nehez...keves pelda van arra h evek mulva ujra fellangol a szerelem, es ugyebar mi vagy te h orokke varj valakire aki jatszott az erzelmeiddel....persze egy gyerek sokmindenre raebresztheti az apat..es lehet kezdetben nehezen tudatosul h igenis neki van egy csaladja akiert mar felelosseggel tartozik, viszont ha hozzad visszament a parod, akkor lehet most jott ra h igen neki megiscsak ti vagytok a csalad es kotodik hozzatok.Mindenki megerdemel egy masodik eselyt...ha nem tul nagy a bun!

monkey

2009. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egész nem az ajándékokon múlik. 15-20 év nagyon sok idő, tényleg meg lehet ismerni a másik minden rigolyáját, hülyeségét, stb... Minden kapcsolatot izgalmassá lehet tenni, hogy fenn lehessen tartani a szerelmet és ne alakuljon át tiszteletté és szeretetté. Utóbbi kettő is fontos, de ne menjen a szerelem rovására. Ezt embere válogatja, de egy nőt nagyon fontos kényeztetni, és éreztetni vele, hogy nagyon szeretik. Szerintem jó esetben a férfinak (magamból kiindulva) már az is ajándék, hogy van egy csodálatos párja. Mi a világot adnánk érte, ha nekünk lehetne gyerekünk a párommal, de sajnos nem lehet babánk, pedig nagyon szeretnénk, és nem értem azokat, akik kellőképpen nem tudják megbecsülni a párjukat azért amit adott kettejüknek a pici által. Ha lenne gyerekünk se tudnám elhagyni soha (így sem tudom :-) ), hiszen a gyerek nem kényszerből hanem szerelemből fogan (jó esetben), és egy hatalmas ajándék.
2009. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!