Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a b. nőmtől? 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a b. nőmtől? 3 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

A 3 év alatt folyamatosan kértem, hogy ne csak én menjek át hozzájuk, hanem jöjjön ő is, és ne csak állandóan egy éjszakára, hanem maradjon egész hétvégét stb... Ez úgy nézett ki, hogy az első évben, nem túlzok, 2szer jött át hozzánk. Csak én mentem. Mindig kitalált valamit, hogy ő miért ne jöjjön, és mindig másra fogta. Aztán ezen vita vita... Majd nagy nehezen néha átjött. Most 3 év alatt összesen 3 hétvégét 3x2 egybefüggő napot volt nálunk.


Elhívták hétvégézni, oda bezzeg el tudott menni. Ekkor mindent le tud mondani, de ha én kérem, akkor tanulni kell, ezt kell azt kell... Idegesítő és szerintem nem normális, hogy 3 év alatt 3szor marad nálunk, de ha más hívja, akkor egyből meg tudja oldani... Neki kicsi is az ágya, nekem van nagy francia... ez sem lehet indok.


Mind a ketten 21-ek vagyunk.


2011. okt. 30. 01:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is kikkel élsz együtt, lakótársakkal v szülőkkel? Volt valami nézeteltérésük egymással?

Így első hallásra úgy tűnik vmiért nem szeret hozzátok menni. Bár ha vkit szeret az ember bármennyire is van nézeteltérés minimum h átmegyek. Mi másfél éve vagyunk együtt van h 5 hétvégét töltök náluk egyhuzamban, aztán fordítva.


Meg kellene kérdezned mi is a probléma, ha gondja van a családdal azt meg kell oldani.


22N

2011. okt. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te vagy annak a lánynak a párja, aki nemrégiben posztolt egy kérdést, hogy hogyan tudná elkerülni, hogy a párjánál aludjon, mert a szüleinek fura szaga van :D:DD


Viccet félretéve, nem normális. Valami oka van annak, hogy nem akar átmenni hozzád. Mivel 3 éve együtt vagytok feltételezem nem a szex elkerülése miatt nem akar nálad lenni. Derítsd ki miért kerül :)



21F

2011. okt. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
nem lehet h tesód v valaki zaklatta?
2011. okt. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Vagy valaki miatt nem megy hozzátok, vagy téged nem szeret.

Ha úgy gondolod, hogy a második opció kizárt, kérdezz rá az elsőre.

2011. okt. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

csípj fel egy fiatalabb kiscsajt 17-18 évest.

őket jobban lehet mozgatni.

egy 21 éves csajnak már férfi kell,akinek lakása van,vagy legalábbis önálló és nem a szülei nyakán csövezik.

2011. okt. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem lehet, hogy mocsok van a lakásban?

Nem tiszta a fürdőszoba, konyha, az ágynemű?

Mert ez nekem pl. annyira kiábrándító, hogy én sem mennék el egy ilyen helyre szívesen, bár nekem barátnak se igen kéne egy ilyen fiú. Ha nem vagy ilyen, akkor bocsi!

Bár tudom, ez nem mindig egyedül rajtunk múlik, én pl. régebben albérleteztem, de a konyha mindig undorító volt, mert a lakótársaim úgy hagyták.

Ja, és ne feledd, ami neked vagy bárkinek rendezett és tiszta, az lehet, hogy másnak nem az.

Nézz szét náluk, milyen szintű a tisztaság, rend, és ha nálatok is minimum ugyanolyan, akkor ez a lehetőség kilőve.

2011. okt. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igazából én úgy látom, inkább szereti a kényelmességet. Azért nem jön, mert neki kényelmesebb így. Senkivel nem veszett össze nálunk, nincs olyan ótvarság, hogy ne jöhetne... Vidéken lakom, ez ok, de busszal 40 perc. Nem a világ vége. Most hétvégézni barátokkal szintén vidékre ment, sokkal messzebb. Az is kifogás volt régen, hogy az apja nem szereti, ha a lány megy a fiúhoz. Meg hogy náluk én vagyok a fiú, én jöjjek. Aztán a lánytesójának is lett egy pasija vidéken, ő azonban 3-4 napokat volt náluk, többet mint otthon... Erre nem tudott mit mondani. Csak hárított, hogy ne a nővérével jöjjek, mert az olyan, mintha őt jobbnak tartanám... Tipikus női csapda, amire nem tudsz mit mondani...


Szerinte én vok a fiú, én jöjjek. De náluk rám szólt, ha ott vagyok, mosogassak el náluk magam után, mert nem lesz a cselédem...

2011. okt. 30. 02:22
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szokj hozzá, a nők ilyenek, szeretik a kényelmet.

Igaz, hogy azért többször megerőltethetné magát, de lehet, hogy azért nem akarja, mert nem akar abban a hitben ringatni, hogy igazán komolyan tervez veled. Lehet, ez annak a jele, hogy már fontolgatja a váltást, hogy ha jön jobb, akkor adott esetben lecserél.

A mosogatás témát illetően meg, bizonyára otthon él a szüleivel, lehet, hogy ők rágják a fülét, hogy szóljon rád ilyenkor, meg a szülőknek rossz az ilyet nézni, hogy a lányuk kiszolgál egy olyan fiút, aki még nem a vőlegénye, talán nem is örülnének neki, ha te lennél az, mindezt a saját, mármint a szülők lakásában.

De ha nem is így van, én is annak a híve vagyok, hogy mindenki mosogasson el maga után.

2011. okt. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

milyen csapda?

nyuszi vagy aki megvezet és manipulál.

még,hogy nem tudsz rá mit mondani?

a véleményedet elmondod,hogy igenis,a nővere többet van a barátjával,ne dőljél be kamu hisztiknek.

én a helyedben letesztelném.

eljátszanám egy az egyben az ő viselkedését és nem mennék át hozzájuk.

szerintem ez a csaj kb 3 hét után dobna is téged szívfájdalom nélkül,azok alapján ahogy lefested.

2011. okt. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kapcsolat addig müködik normálisan míg mind a két fél ugyan annyit tesz érte.

Mert akkor mi lesz később?

2011. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!