Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak lustaság vagy valami más...

Csak lustaság vagy valami más probléma?

Figyelt kérdés

Az normális hogy egész nyári szünetben összese 2-szer voltam kint a házból,utálom az embereket, rohadt lusta vagyok,egésznap telefonozok semmi motivációm semmihez,lusta vagyok felöltözni is ezért se szoktam néha ki menni,a barátaim hívanak de mindig ki találok valamit hogy miért nem tudok ki menni,nem is nagyon eszek egy nap max 2 szer eszek.egész nap hangulatingadozásom van,kb minden percben más hangulatom van.

Ez csak sima lustaság vagy valami más?


16/L


2021. aug. 27. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez már nem lustaság, hanem kezelést kívánó tünet.

Elszoksz az emberektől, ők lemondanak rólad, mert nem tudsz majd társaságba bekerülni, tehát beilleszkedni sem. A társaság perifériájára szorítod ezzel magad, ami nem jó dolog!

2021. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, csak fiúban! lehet hogy (neked is mint nekem) pajzsmirigy alúl működésed van. csináltass egy vérképet, és mindenféleképp nézzék meg a TSH-t és B12 vitamin szinted! amúgy szivesen ismerkednék veled, hasonló a hasonlóhoz!
2021. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!