Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon velem van a probléma,...

Vajon velem van a probléma, vagy csak ugratnak?

Figyelt kérdés

Négy hónapja vagyok egy kiskereskedésben és először minden jól ment, de azóta a helyzet megváltozott. Az utóbbi hetekben egyre több feladatot kell elvégeznem, másik két kolléganőm lustasága miatt. Emiatt lassabban tudok haladni, mert minden rámszakadt. A főnököm szerint viszont én vagyok az aki nem is igyekszik dolgozni. Két napja leültettet engem, és "elmagyarázta", hogy mit kéne "jobban" csinálnom, valamint szóvá tette, hogy szerinte túl lusta lettem. Na itt akkor elszakadt a cérna, és kikeltem magamból, hogy a többiek igazán segíthetnének. A válasz az volt, hogy nekik is megvan a maguk problémája. Én úgy érzem nem vagyok megbecsülve, mert állandóan azt teszik szóvá, hogy mit nem csináltam meg.

21l



2021. aug. 8. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ez mindenhol ebben a szaros országban így van. Minek hajtani a többi embert ha van egy hülye aki mindent megcsinál,egy lovat ütnek a szakadásig.


Valószínű hogy a kollégáid mártottak be,tipikus tróger viselkedés ami jellemző rájuk,nem csinálnak semmit de pofájuk az k..va nagy.

Én ott hagynám őket a p..ba de tudod.

2021. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Válts, a kiskereskedelem nagyon könnyű új helyet találni, ha úgy érzed kihasználnak és nem becsülik meg a munkád ne maradj ott, nem egy olyan jó hely amit nehéz pótolni.

Látják hogy megcsinálod, nem mondasz nemet rád tukmálnak mindent, ennyi

2021. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Govardhan ***** válasza:

A leírtak alapján nem lehet biztos választ adni, mert csak a te verziódat ismerjük, a körülményeket nem.

Lehet, hogy veled van probléma. Lehet, hogy az elején kíméltek mert új vagy, és már elvárják azt amit el kellene végezni, és másnak nem lenne sok. Lehet, hogy ebben az esetben nem így van, de sok olyannal találkoztam, aki magét nagyon jó dolgozónak tartotta, de nagyon rosszul gondolta, így az is benne van a pakliban, hogy te nem vagy jó munkaerő.

2021. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem veled van a probléma, krónikus nem dolgozókkal dolgozol együtt.Más jellegű munkahelyen az elmúlt nyártól őszig szinte mindent én csináltam sajnos későn jöttem rá, hogy hülye voltam...a főnöknőm a telefonját nyomkodta meghúzta magát,csöndbe volt mintha ott se lett volna pedig a munkás szám miatt ő a munkások közé is számítódott.A kolléga meg lógott.. 1 óra terep neki egész délelőttöt tartott...utána elkezdtem a főnöknőnek mondogatni dolgokat..végül visszavettem a munkából és néhányszor minden szétesett, mert senki nem szerette megfogni a munka végét...volt aki azt se tudta mit hogy kell csinálni...de hogy kinyitottam a számat,elintéztem hogy a drága kolléga is dolgozzon...nem nyilvánvaló de elég keserves időszakot szereztem magamnak, abból úgy tudtam kijönni, hogy kiharcoltam magamnak a " tiszteletet".De elegem van az egész ottani rendszerből, váltanék, elfog az undor,hogy lejár a szabadságom és nem a munka miatt hanem a közeg miatt.

Ha a főnök ilyen nyíltan a nem dolgozók partjára áll még ha tudja,látja is ki mit csinál jobb ha új munka után nézel. Fiatal vagy,találsz sokkal jobbat is.Tapasztalatból írom nagy változás a főnök hozzáállásának, gondolkodásmódjában nem fog beállni.

2021. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!