Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alább linkelem pár a témakörbe...

A kérdező szavazást indított:
Szánalmas bohóc vagy!
Minek él az ilyen?
Lennék a barátnőd.
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a korváltás tűnt fel. 23-án 28 voltál 27-én pedig 27.
2021. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod eldönteni, hány éves vagy, hol élsz, és az írásod alapján se depressziós, se incel nem vagy. A stílusod tenyérbemászó. Ezek alapján ez a véleményem.
2021. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De buta vagy, egyértelmű, hogy budapesti vagyok. Hogy következtettél arra, hogy egyik sem vagyok? Megjegyzem tévesen. Ha az embernek még sosem volt nője, akkor incel, és ha ez miatt a létezés minden percét utálja, akkor depressziós.
2021. szept. 13. 17:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Az az incel, aki a saját szerencsétlensége (leginkább a kiállhatatlan személyisége miatt, hiszen nem azon múlik minden, hogy van-e pénzed vagy jól nézel-e ki) miatt nem tud párkapcsolatot kialakítani, és ezért a nőket okolja.
2021. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én megértem őket, a helyükben én sem állnék szóba csóringer, betanított munkásokkal.
2021. szept. 15. 00:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, valaki diplomával sem keres ennyit. Ha van erőd munka mellett, akkor képezd magad valamerre, nem feltétlenül tanfolyam/iskola, hanem foglalkozz valami hobbival, tarts valamerre.

Az, ok, hogy itt is próbálsz randit szervezni, viszont ha nem sikerül, akkor próbálkozz máshol is. Kicsit kötelezően lemondóan csinálod magadnak ezt a negatív reklámot, hogy jaj, de csóró, tudatlan vagyok. Ezt majd eldöntik rólad, hogy igaz-e azok, akik kapcsolatba lépnek veled, szóval bízd rájuk a döntést. Senki sem tökéletes, és nem csak a pénzzel mérünk egy embert. Az tetszik, hogy kitartóan próbálkozol, de kicsit váltogasd a fórumokat, ne csak itt nyomulj. Hajrá.

2021. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Illetve az ilyen Kinek lenne kérdések mellett csináld azt is, hogy konkrétan kinézel számodra szimpatikus lányokat, és őket konkrétan próbálod elhívni valahová. Ezt az önszidást meg felejtsd el!
2021. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jó dolgokat írtál. Ismerkedni próbálok máshol is, de csak a neten, élőben nem merek.

Azért írok magamról negatív dolgokat, hogy nagyjából tudják mire számítsanak, és hogy hasonló nők írjanak. Mert kétlem, hogy egy normális nő engem akarna magának. Előbb-utóbb úgy is kiderül, hogy lelki sérült vagyok, és ezt talán csak egy ugyanilyen nő tudná elfogadni. Bár az eddigi randik alapján nem ez a tapasztalat. Bár lehet ők korántsem voltak olyan sérültek, mint én.

2021. szept. 18. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Neten is jöttek össze ismerőseim másokkal, szóval hajrá. 6,7# vagyok.

A negatív dolgok mellett ugyanannyi pozitívat is írjál, különben igazságtalan vagy magaddal, az meg hülyeség.

2021. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!