Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezdjek új életet?

Hogy kezdjek új életet?

Figyelt kérdés

Holnap kezdődik a középiskola eddig mindig csendes voltam zárkozott de most szeretnék megváltozni.

Új életet akarok kezdeni.

Pozitív akarok lenni mindenkivel, de hogy leygek vidám barátságos? Izgulok hogy nem fog sikeülni.


2010. aug. 31. 09:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? A tekintély a fontos.
2010. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
lány
2010. aug. 31. 10:15
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha új életet akrsz kezdeni akkor még várjál egy kicsit az iskolával.
2010. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
utolsó mi az hogy várjak még egy kicsit az iskolával? ezt nem értem :S
2010. aug. 31. 10:53
 5/26 M@x ***** válasza:
Keress közös beszédtémát a gyerekekkel ismerkedj, és mesélj vicceket esetleg rémtörténeteket de ne egyszerre az összeset mert ki fogsz fogyni belőlük. Ismerkedj barátkozz légy kedves, segíts amiben csak tudsz, hidd el ezek apróságok de sokat érnek a jól hasznosítod őket. Kérdezd meg hol laknak és ha valaki arra lakik amerre te akár együtt is hazamehetnétek. Szóval, sok sikert "kislány"!!!!
2010. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ne izgulj.Úgysem fog sikerülni.Nem tudsz kibújni a bőrődből.A kígyó levedli a bőrét,de te nem tudod megváltoztatni a jellemed.Ha eddig visszahúzódó voltál,akkor ezután is az leszel.Ideig-óráig változtathatsz ha odafigyelsz,de ez csak színészkedés lenne,és ezt az állapotot nem tudod sokáig fenntartani.Mint mondtam a jellem változatlan,ettől függetlenül mégis bekövetkezhet a változás.Attól függ mennyire leszel népszerű.Az osztálytársaid pozitív hozzáállása olyan tartalékokat hozhatnak elő belőled,ami eddig nem volt a felszínen.Csak magadat add,mást nem tehetsz.Az összetételed már születésednél eldőlt.
2010. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 31. 11:03
 8/26 A kérdező kommentje:
M@x köszi a választ! :)
2010. aug. 31. 11:04
 9/26 M@x ***** válasza:
nekem is köszi? Ha igen kérem a zöld kezecskét! :)
2010. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 M@x ***** válasza:
Te jós vagy???O.o
2010. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!