Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezdjek új életet?

Hogy kezdjek új életet?

Figyelt kérdés

Holnap kezdődik a középiskola eddig mindig csendes voltam zárkozott de most szeretnék megváltozni.

Új életet akarok kezdeni.

Pozitív akarok lenni mindenkivel, de hogy leygek vidám barátságos? Izgulok hogy nem fog sikeülni.


2010. aug. 31. 09:40
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
látom valaki kitalálta, hogy jársz színjátszókörbe akkor ez ma már a 4. eset. :)
2010. aug. 31. 12:46
 22/26 anonim ***** válasza:

Szegény M@x.Nagyon megcsappant.Csak 81%-on áll.Tragikus :D

Egyébként a viccoldalak hogy jönnek ide?Ejnye M@xi,hát nem figyelsz?


Még annyit kérdező,hogy akinek nem leszel szimpatikus az osztályban,az elmehet a sunyiba.Ne görcsölj azért,hogy a kedvükben járj.Nem kell mindenkit szeretned.Csak azokat,akik kedvelnek.Ha csak egy igaz barátod lesz,már "gazdagnak" érezheted magad.

És holnap jusson eszedbe az,hogy számukra is ugyanolyan idegen minden,mint neked.Semmivel se lesznek magabiztosabbak.

2010. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 M@x ***** válasza:

Kedves utolsó!

Hát igen! TRAGÉDIA!!!!! Nemrég 86%-os voltam! Most meg...

Am figyeltem viccoldalt meg azért írtam hogy tudjon ötletet meríteni a kedves kérdező! És igazán köszi hogy sajnálsz, kedves volt hallani ezt a pár szót!

2010. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 M@x ***** válasza:
Ja és még valami! Igen már 4-en olvastak a múltamban vagy a fejemben vagy nem is tudom...lehet hogy kiteszek egy kérdést ezzel a szöveggel: "Hogy tud szinte mindenki kitalálni rólam bármit is?" Szóval...(kezdek félni, de pssszt)
2010. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
tetszik az a kérdés :)
2010. aug. 31. 19:27
 26/26 M@x ***** válasza:
Figyelj mert nemsoká kikerül egy hasonló a humor kategóriába...Már alig várom h kiírjam! O.o Már már el is kezdhetném O.o Na pá!
2010. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!