Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » The Sicret-A titok. Sikerülhet...

The Sicret-A titok. Sikerülhet még? Ha én jobban vagyok már az jo jel?

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta alkalmazom a titkot.Igaz mégcsak kb2éve tudom,h ez a neve:)Most érettem meg mindent igazán.

A gond annyi,h másfél éve vagyok mennyasszony,viszont most nagyon összevesztünk a párommal és annyira a sziven martam (akaratomon kivül),h már egyhete nemláttam,4napja nemeszik és énsem,nem alszunk 1percet sem,remeg dolgozni nembir és folyton hány.Ez mind az idegességtöl.

Én is kikészültem ugyani szeretem és tudom h szeret de elakar hagyni,és nagyon ugy tünik h elisfog.

Alényeg ma éjjel szintén semmit nem aldutam és megint rosszul voltam stb...elhatároztam h én a titok segitségével visszaszerzem a párom.

egész nap azon voltam h ne uralkodjon el rajtam az aggodalom és nem sirjak ne féljek attol h milesz.

Jó zenét hallgatok és próbálok vidám maradni,és elképzelni milyen jo megint vele és mennyire szeretem.

De nem tom h ez igy elég?Vagy mit tegyek még?

Hogy tudnám visszaszerezni?mit tegyek?

Segitsetek.Lééci


2010. aug. 31. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Secret, amúgy.

Egy dakota közmondás szerint: "Ha észreveszed, hogy megdöglött a lovad, szállj le róla". (by Orbán Viktor)

Ha egy kapcsoalt nem működik, akkor a világ összes ezoterikus hókuszpókusza sem fogja megmenteni.

2010. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam a filmet, viszont nálam, mikor elkezdtek fizikázni benne, hitelességét vesztette egyből. Nem azt mondom, hogy nem fontos a pozitív gondolkodás(de még mennyire, hogy az :'( ), hanem azt, hogy valódi változást tettekkel lehet elérni. Különben meg ez a "titok" dolog tudtommal nem működik más akarata ellen, nem lehet vele befolyásolni senkit...
2010. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs elirtam Secret-et akartam irni.
2010. aug. 31. 18:21
 4/7 A kérdező kommentje:
DE ö is szeret és velem akar lenni csak makacs és reménykedem h elmulik és belátja h megérdemlünk még egy esélyt,mert ketten szurtuk el és helyre is tudjuk hozni.
2010. aug. 31. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Megcsalás volt a dologban?...
2010. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom öszintén kinek higgyek.

Faluba élek és az járja h megcsalt de ö meg vérig van sértve h ez nemigaz:S és nemtudom...hiszek neki de ha már a sokadik eber mondja....igaz neki is mondanak olyat h én nem szeretm csak a pénze miatt vok vele és ez sem igaz tehát....

2010. szept. 1. 08:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos, hogy ez elég-e, akkor már rosszul csinálod. Ha olvastad, akkor tudnod kell azt is, h a "hogyan" és a "mikor" már nem a mi dolgunk. Minden úgy fog történni, ahogy alképzelted. Ne aggódj, hogy hogyan és hogy mikor.
2010. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!