Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 24 éves nő vagyok, hogyan...

24 éves nő vagyok, hogyan változtassak magamon hogy ne legyen mindig ilyen unalmas?

Figyelt kérdés
Először a külső tényezőket mondanám amik nem tetszenek magamon. Rosszak a fogaim viszonylag nem szép a mosolyom soha nem volt az, elhanyagolom magam nem borotválom le a lábam stb (fogat azért mosok) mindig itthon vagyok itthoni ruhában, melegítő nadrág stb. A falumban dolgozom közhasznuként, nincs barátom nincs egy jó barátnőm sem a nap nagy részét munkán kívül takarítással töltöm itthon, vagy filmet nézek próbálom kitölteni a napjaimat (családfakutatás,kertészkedés,macskàval jàték stb) nagyapàmat làtogatom meg néha beszélgetünk, a csalàddal nincs semmi probléma délutàn 5 körül mindig beszélgetünk 1 jót(anyu apu tesô) kezdem érezni hogy nem élek, nekem màr a nagybevàsàrlàs is "nagyszàmnak,, szàmìt vagy ha véletlenul talizok valakivel. Van egy csomó ruhám amit nem tudok felvenni mert nem jarok sehova. Telefonon játszok, ott élem ki az életem mert simsezek. Nem merek lépni, nemrég elég sulyos szorongásaim voltak, pánik stb de nem voltam orvosnál, biztonságbsn érzem magam ebben a helyzetben mert tudom itthon nem tör rám a pánik, nincs min idegeskedni de kezdem erezni a negativ részét ennek is, normàlis eletet akarok, dolgozni rendes munkahelyen, megcsinàltatni a fogaim, férjhez menni, gyereket. Olyan mintha büntetni akarnàm magam valamiért hogy nem teszek semmit magamért.. Nekem ezt kell szeretni ezt az eletet ez jutott nekem. Mi legyen?

2021. okt. 2. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Súlyod?

Miért nem csinálod meg a fogaidat?


24 évesen, hogy lehetnek rosszak?

2021. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%
Talán próbálj meg igényesbb lenni, képezd magad, tanulj nyelvet, szakmát, sportolj, élj egészségesek és vágj neki a világnak. A nyomorodban fogsz megfulladni, ha nem veszel erőt magadon.
2021. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Már megbocsáss, de azt ugye nem akarod még hozzátenni, hogy szüz is vagy, mert eddig nem volt kedved kiprobálni a szexet.
2021. okt. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez erősen szociális fóbiának tűnik.

Nálam is ennyire fontos a komfortzóna,és az otthon nyugalma.És főleg most már idősebbként problémás,de végül is mindig is az volt...hogy jó volt így az életem,mert ez jelentette a biztonságot számomra,de mellette a vágyaim teljesen szemben álltak azzal ahogy éltem.

Az akaraterő lenne a kulcs számodra is.Főleg hogy látod hogy mit szeretnél,mire vágysz.Ha van kellő akaraterőd akkor tudsz is tenni a vágyaid megvalósítására.Pl. megcsináltatni a fogaid,és normális párkapcsolatot találni,amiből családot tudsz alapítani.

2021. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok szűz, volt olyan idő amikor volt barátom rendes életem volt de akkor is inkább arra vágytam hogy békén hagyjanak.
2021. okt. 3. 09:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Keress olyan munkahelyet, ahol többen vannak alkalmazva (fiúk, lányok).

A fiúknak megakadhat rajtad a szemük, a lányokkal el tudsz menni ide-oda, ahol ismét akadhatnak fiúk. Nem kell bulira gondolni, de lehet is.

2021. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, mert kb én is hasonlóan vagyok.
2021. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En ilyen vagyok fiuban, azt leszamitva h teljesdn egyedul elek

Sok sok eve elek ebben a szituban, nagyon kapd ossze magad mert ha most esetleg nincs is kulonosebb komoly bajod ha igy marad majd lesz. Es akkor iszonyat nehez lesz kimasznod, elony h van csaladod es par ismeros meg h no vagy. De ne kisertsd a szerencsed lepj ki ebből a semmibol meg a komfort zonadbol, valtoztass mindent meg szinte es élj.

2021. okt. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8,

Te miért nem így csinálod? Csinálod, de nincs eredménye?

2021. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam sikerult összeomlottam, felaltam megint összeomlottam totalisan, atestem a lovon es belebetegedtem ebben allapotba es mar nincs erom felalni, gyenge vagyok. Ezért mondtam a kérdézonek h ne varjon addig mig komolyabb baja lesz mint nekem.
2021. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!