Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek, ha napi 8 órát...

Mihez kezdjek, ha napi 8 órát dolgozok Hétfőtől Péntekig, és mire hazaérek, egy agyhalottnak érzem magam? Irodán dolgozok és 24 éves férfi vagyok. Aludni nem tudok, meg nem bírok lazítani sem.

Figyelt kérdés

Ez a kiégés? Nem túl korai ez? Nincs valami szer? Már ezen is gondolkoztam.


Félek, hogy lemaradok valamiről, berögzült, hogy csinálnom kell valamit, és folyamatosan jár az eszem. mivel kapcsoljam ki magam?



2019. febr. 18. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mióta dolgozol ott ahol? Ha unod, nem szereted, akkor keress másik helyet. Lehet, hogy legalább egy darabig jó lesz, amíg bele nem unsz, de az is lehet, hogy találsz egy olyat, amit szeretni fogsz.

Ha nem szereted a jelenlegit, nincs értelme ott maradni és szenvedni.

2019. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tény, hogy kevesen vannak, akiknek álommunkahelye van, de azért az sem normális, hogy ennyire megvisel lelkileg egy átlagos munkaidő. Mindenképpen próbálj egy másik munkahelyet keresni, ha esetleg lehetőséged van valami egészen mást csinálni, akkor próbálj olyan állás után nézni, amit úgy érzel szívesebben csinálnál.
2019. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
keveset kiréndulsz tetmészetben. Engem fel tudsz vetetni?
2019. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kezdj el valamilyen fizikai tevékenységet (sport, fizikai munka). Még ha nehéz is rávenni magadat eleinte. Lehet eleinte csak séta, aztán futás például.

Mozdulj ki, menj levegőre, és fáraszd el magadat fizikailag minél jobban.

2019. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ennyi voltam, amikor kiégtem. Tehát szerintem átlagos, normálisnak nevezni meg... Hát, megszokott, szokványos inkább, de semmiképp sincsen rendben; de úgy átlagban , másokhoz viszonyítva oké. Tehát gondolom , nem lógsz ki ezzel a sorból. Tehát ilyen értelemben meg normális. Viszont nincs rendben. De megszokott.
2019. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
*Amúgy vigyél be megfelelő mennyiségű vitamint; pl a banánban sok van; meg még használhatsz csakrakarkötőt is; akár csak úgy is, hogy a fejed mellé rakod éjszakára. Vagy pl még az ónix kő, meg a rózsakvarc is tölt.
2019. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is irodán dolgozok Reggel 8:00-tól 16.00-ig és én is mindig fáradt vagyok..Úgy szoktam hazajönni munka után, mint aki agymosáson volt az egész napos papírmunka miatt :)

Családsegítőben vagyok Általános Irodai Adminisztrátor sokszor küldenek hivatalba, iskolába stb helyre papírokat aláíratni. Igazából mikor hazaérek, már nem foglalkozom a munkahelyi dolgokkal, ki kell kapcsolni itthon :)

2019. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, az lemaradt, hogy 22/N
2019. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És még ez is lemaradt, hogy én utána szoktam menni sétálni, és ha ki jön a jó idő munka után megyek majd biciklizni is így ki tudom kapcsolni magam és kell a friss levegő is :)
2019. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudom nem vígasztal de én is hulla vagyok a 8 órás munka után. Pedig szeretem is amit csinalok

Délután már semmihez nincs erőm és még szombaton is fáradt vagyok. Irigylem azokat akik még sportolnak, úszni járnak estenként. Ha megpróbálnám belefulladnék a medencébe mert elaludnék két karcsqpás után

😭😢

2019. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!