Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 24 éves f. vagyok, néha...

Freestyleman kérdése:

24 éves f. vagyok, néha mentális betegségekkel küzködök. Volt már valaki így? A többi lent.

Figyelt kérdés
21 èves koromba pánikbeteg lettem amit ki is kezeltek gyógyszerekkel, jelenleg nem szedek mentális gyógyszereket 2 èvig semmi bajom nem volt aztán. Most jelenleg csak magas a vèrnyomásom meg exrasystol-om van amire kaptam nebilet 5 mg-os tablettát meg panangin forte 316 mg-ot. Èszre vettem magamon hogy nagyon lassú a szívverèsem főleg èjszakás műszakban vagy ha autóba kell üljek, szinte alig ver zsibbad a fejem lever a víz borzasztó èrzès. Laborvizsgálaton voltam teljes vèrkèpemet megnèztèk ès azt mondták hogy makk egèszsèges vagyok. Lehet hogy a szógyszerek miatt lehet ez?

2015. aug. 28. 11:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam vèletlen hogy nehezen kapok levegőt szinte megfulladok, hiába lèlegzek csak roszabb. De mikor otthon vagyok semmi bajom nincs
2015. aug. 28. 11:16
 2/5 anonim ***** válasza:
olvasd el a gyógyszer dobozában található tájékoztatót és azon belül a lehetséges mellékhatásokat, aztán kiderül.
2015. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem lehet a pánik is.

Amiket leírtál, tipikus pánik tünetek.

Terápián nem voltál vele? Csak a gyógyszertől nem fog elmúlni.

2015. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiújult. Én is kb 2 év után kezdtem újra szedni a bogyót.
2015. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszer mellékhatása is lehet, illetve szorongás, pánik tünete is.
2015. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!