Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelkiismeret-furdalásom van,...

Lelkiismeret-furdalásom van, hogy a szép lányok tetszenek. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
20/Fiú vagyok. Nincs barátnőm. Ma a vonaton leült velem szemben egy kicsit túlsúlyos lány, de inkább az arca volt hogy is mondjam - nem túl előnyös. Korban talán hozzám illő volt. Nem tetszett, és meggyőződésem hogy a legtöbb férfi társamnak sem tetszene. Egy sorral előttem egy helyes, igazán szép lány ült. Ő benne gyönyörködtem. De mindig mikor a szép lány megjelenésében elmerültem, egyből eszembe jutott, hogy itt ül előttem egy ronda, aki igazából nem is tehet róla... És emiatt rosszul érzem magam. Rosszul érzem magam, hogy én egy gyönyörű lányt akarok magamnak barátnőnek és nem egy rondát. Mi a baj velem? :D
2010. szept. 1. 15:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és egyenesen a földbe süllyedtem attól a gondolattól, hogy esetleg a szebbik lányhoz odamegyek ismerkedni a rondább jelenlétében...
2010. szept. 1. 15:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül...
2010. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a szép, más tetszik... az mutatja, hogy te rendes vagy, hogy nem azt mondod, most, hogy fúúúú, mekkora zsírdisznó/überronda bányarém, hogy mer kimenni az utcára, hanem elgondolkodtál ezen. Az ízlésedért nincs mit magyarázkodnod vagy szabadkoznod.
2010. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


Második! Én úgy érzem ez nem az ízlésem problémája. Általában a szép szót azokra a lányokra használom, akik arányos testűek (de nem feltétlen modell alkat), szép a bőrük pl. Azokra, akikkel tipikusan el tudom képzelni, hogy vannak fiúk akik járnának velük. A "tetszik" vagy "helyes" szót szoktam arra használni, ha egy lánnyal én járnék, mert látok a tekintetében valami vonzót, ami megfog. Tehát pl nem minden szép lánnyal járnék...


A fenti példám esetében pedig a ronda lány tényleg objektív véleményem szerint nem volt szép, és nem csak nem tetszett. Lehet valaki beleszeret a belsője miatt, de rohadt nagy hátránnyal indul a külseje miatt, úgy értem elég kevés férfi akar szerintem eljutni oda hogy tényleg megismerje... Nekem ez azt jelenti, hogy elve kevesebb esélye van a boldogságra, és ezért zavar hogy én is azokért a lányokért vagyok általában oda, akik külsőre is a legtöbb férfi szerint jól néznek ki...


Na ez most kicsit kusza lett, várok további véleményeket, főleg fiúktól hogy ők hogy élek meg az ilyet. Tehát pl ők sajnálják-e a ronda lányokat, vagy csak nem törődnek velük, vagy észre sem veszik hogy vannak... Vagy valamiért pont őket keresik...

2010. szept. 1. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak minden férfi igy gondolkozna
2010. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezzel a problémával szenvesültem, ráadásul mélyebb érzelmi helyzetben. 18/F
2010. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ilyen férfiból kevés van,mint Te:-(
2010. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak a nők is így gondolkoznának a csúnyább pasikról!
2010. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na nekem itt valami sántít! Az emberek nem azokkal az egyénekkel szoktak foglalkozni, akik nem tetszenek nekik, hanem nyilván akik tetszenek nekik. Ha valaki nem jön be letojom magasról, és felfogom azt is, hogy fordított esetben engem... Most mit kell ezen lelkizni?
2010. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előző:


Nincs veled semmi baj, ezt nevezik szexuális szelekciónak. :D

2010. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!