Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelkiismeret-furdalásom van,...

Lelkiismeret-furdalásom van, hogy a szép lányok tetszenek. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
20/Fiú vagyok. Nincs barátnőm. Ma a vonaton leült velem szemben egy kicsit túlsúlyos lány, de inkább az arca volt hogy is mondjam - nem túl előnyös. Korban talán hozzám illő volt. Nem tetszett, és meggyőződésem hogy a legtöbb férfi társamnak sem tetszene. Egy sorral előttem egy helyes, igazán szép lány ült. Ő benne gyönyörködtem. De mindig mikor a szép lány megjelenésében elmerültem, egyből eszembe jutott, hogy itt ül előttem egy ronda, aki igazából nem is tehet róla... És emiatt rosszul érzem magam. Rosszul érzem magam, hogy én egy gyönyörű lányt akarok magamnak barátnőnek és nem egy rondát. Mi a baj velem? :D
2010. szept. 1. 15:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

17:00,


Az sántít hogy Te merőben másképp állsz a dologhoz. Én nem úgy nézek/néztem a ronda lányokra mint a levegőre hogy "úgyse kezdek vele semmit, akkor számomra nem is létezik" hanem igenis embertársamként tekintek rá, sőt, nőként tekintek rá, csak nem tudom elképzelni párkapcsolatot vele. De attól még felé is érzek szeretetet: általánosan jellemző rám, hogy a nőket - mint akik nélkül férfinak lenni értelmetlen - mind felé érzek bizonyos szeretetet.


A két hölgy hozzászólónak köszönöm, jól esik, hogy találtok valami szépet a gondolkodásomban.


Kíváncsi lennék továbbra is hogy hasonló helyzetben lévő férfitársaim milyen megoldásra jutnak az ügyben?

2010. szept. 8. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!