Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Új suliba járok és nem tudom...

Új suliba járok és nem tudom hogy ismerkedjek az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

ma volt az első nap nagyon uncsi volt

nem ismertem senkit és így rossz volt

nem tudom mit csináljak várjam meg hogy hátha

oda jön hozzám valaki vagy mennyek én oda valakihez és besszélegesek vele?

és miről?

16 L


2010. szept. 1. 18:17
 1/7 anonim válasza:
100%

Figyelj!

Nyugodtan menj oda valakihez, aki neked nagyon szimpatikusnak tűnik, és nyugodtan kezdj el beszélgetni AKÁRMIRŐL. Szerintem nem fogja leharapni senki a fejed. Nyugi!

:)

2010. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Odafognak menni, mert kíváncsiak lesznek a friss husira.

De te is odamehetsz nyugodtan beszélgetni, pl kezdetbe a suliról aztán ki alakul. :)

2010. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
16éves vagy és ma volt az első napod fasza:D ha ennyi vagy korábban már járhattál suliba:D
2010. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
tudtommal 14éve kortól járnak iskolába nem 16évesen
2010. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 10.-es vagyok,de jöttek új tanulók az osztályba.

Odamentem a lányhoz,köszöntem neki.Megkérdeztem,hogy hogy hívják,én is bemutatkoztam.Mekérdeztem,hogy honnan jött át meg ilyenek.Ő is kérdezett a sulibal,tanárokkal kapcsolatban.Steirntem nagyon jól elbeszélgettünk.


Szóval menj oda valakihez,aki szimpatikus és kérdezd meg,hogy pl. hogy tetszik neki a suli meg ilyenek:)

15L

2010. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm amúgy meg új középsuliba mentem úgy értetem

hogy úgy az első napom:S

2010. szept. 1. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nézz ki egy olyan embert az osztályban aki olyan mint te stílusra és azzal kezdj el beszélgetni de sztem ne akkor amikor 3-4 barátnőjével traccspartizik mert lehet h tolakodónak gondolnak majd...am meg ha te nem mersz lépni előbb vagy utóbb úgyis odamegy hozzád valaki, énis átestem ezen. Vagy aki a padtársad azzal is elkezdhetsz beszélni és ha látják a többiek h jófej vagy akkor odamennek majd.

16/L

2010. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!