Min változtassak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 170 cm és 50kg, homokóra alkatom van,a hajam rövid olyan fiús, barna szem. Személyiségre nem vagyok az a bulizós nagyhangú típus inkább otthon ülős olvasós, viszont vannak barátaim is tehát teljesen antiszoc se vagyok. Problémám az, hogy minden srác átnéz rajtam, és nem igazán tudok ismerkedni. 😅. Min változtassak? A válaszokat előre is köszönöm
2021. okt. 10. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Először is húzz át a tinibe, aztán meg növessz se99ig érő hajat, mert sokan megrekedtek az oviban, hogy a fiúknak rövid a haja, a lányoknak hosszú. Pic5anadrág, miniszoknya, cici az ablakba, kiló festék, magassarkú. A pasik egyszerűek, mint a faék.
2021. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

"a hajam rövid olyan fiús"


Most trendi, hogy kitalálod igazából nem is lány vagy hanem fiú szóval semmi gond. Azt a rést meg be lehet dugózni aztán varrnak valami locsolócsövet.

Ha vannak barátaid akkor először tőlük kérdezd meg ne egy személytelen nulla oldalról.

2021. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján semmin. Legyél nyitott, és érdeklődő, 16 évesen bőven ráérsz!

Én is a tini kategóriába átutaltalak.

2021. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megnézhetlek képen? A külső jegyek elég fontosak.
2021. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Uhhh tényleg rossz kategória.... Mindegy 😅🙌🏻


Nem azért rövid a hajam mert fiúnak érzem magam csak ez áll jól 😘

2021. okt. 10. 17:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kevésbé zárkózott, járj el többet otthonról. Azt nem tudom megállapítani vakon, hogy jobban állna-e a hosszú haj, de megérne egy próbát valami hosszabb frizura. :D Azt jobban szeretjük általában. Öltözködésedről nem írtál, lehet ott is tudnál újítani valamit.
2021. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az ilyen lányok jönnek be, úgyhogy nem hiszem, hogy változtatnod kellene:)

Ha szoktál kimozdulni és találkozol srácokkal, akkor előbb-utóbb valaki észre fog venni:) (Azt azért ne várd, hogy az utcán pont szembejön az álompasid és egyből elhív randira)

2021. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha a hajad megnöveszted, és jól áll, több érdeklődő lesz.

Járj el több helyre.

2021. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell a stílusodon változtatni. Te így érzed jól magad. Ha meg meg kell változnod valakiért, az nem lesz igazi. Mosolyogj, légy nyitott.
2021. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb lánynak jobban áll a hosszú haj, érdemes kipróbálni. Középiskolában volt egy osztálytársam, végig rövid fiús haja volt. Jó alakja volt, de nem volt egy feltűnő jelenség. Pár éve felvettem vele a kapcsolatot FB-n, gyönyörű hosszú hajat növesztett, emellett fitneszezik is, nagyon szép lány lett belőle, nem is gondoltam volna. A rövid haj egyszerűen nem adta ki az arcának a szépségét.
2021. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!