Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit javasoltok egy olyan 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok egy olyan 32 èves fèrfinak akinek mèg sose volt baràtnője hogyan vàltoztasson ezen?

Figyelt kérdés

Sosem kerestem mèg de mostanra kezdem ùgy èrezni hogy egy pròbàt megèrne.

Nincsenek baràtaim,mindig az a nagyon magamnak valò tìpus voltam ès sosem èreztem szüksègèt.

Szüleimmel èlek,mert ìgy fizetèsem nagyrèszèt eltudom tenni.

Heti 40 òra munkàn kivül teljesen szabad vagyok, szabadidöm nagyrèszèt szàmitògèp elött töltöm el,kimozdulni ha csak vennem vagy intéznem kell valamit akkor szoktam.

Mit javasoltok hogyan tudnék ìgy kapcsolatot kialakìtani hogy semmi szociális tapasztalatom nincs? Se baràtok,se semmi,ès nem jàrok el sehova.

Nem ismerkedtem egy èvtizede màr kb.

Nagyjábòl ez a szituàciò.



2020. szept. 22. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Előbb tanuld meg a szociális alapokat nem?
2020. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

Ez a vonat már elment szerintem.

Persze próbálkozni lehet bárhol. Ha úgyis a gép előtt ülsz csak, javaslom a netes társkeresést.

2020. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es azt vettem èszre hogy nehèz felkelteni èrdeklődèsemet, illetve nagyon nem megy a small talk.

Elbeszèlek kollègàkkal is munkàròl pl de nem ismerjük egymàst csak munkahely kényszerbeszèd rèszemről a minimum.

2020. szept. 22. 14:47
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne akarj barátnőt még. Első körben szocializálódj. Keressél egy új hobbit, ahol tudod, hogy sok emberrel fogsz találkozni. Beszélj minél többel, haverkodj, barátkozz. Amikor már közösségi ember leszel, barátnőzés természetesen fog megjelenni.
2020. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem lehetne kihagyni ezt a rèszèt, vagy ez tènyleg kell hozzà?
2020. szept. 22. 15:14
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi pénzed van?


21L

2020. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem az átlagnál több, ugyan nem keresek az átlagnál jobban de jól bánok a pénzzel olyan értelemben hogy nem költöm el szükségtelen dolgokra illetve befektetem mindig hogy legalább infláció felett legyen hozam belőle.

Pár éven belül tudok majd belőle venni már hitel nélkül lakást vagy házat, nyilván csak kisebbeket meg nem Budapesten de azért nem olyan rossz dolog szerintem egyedül.

Plusz szüleim is igen jó anyagi helyzeben vannak bár lényegtelen mert nem olyan tipusuak hogy adjanak belőle, de örökségem elég nagy lesz. Szóval én anyagi dolgok miatt nem aggódom, nem élek nagylábon de biztos vagyok benne hogy nem lesz gondom a jövőben mert tudok bánni a pénzzel és később örökséggel már nyugdíjra se lesz gondom.


Ha viszont arra irányul kérdésed hogy mennyire látszik rajtam, egyáltalán nem tudja megmondani senki, nem akarom erre felhivni a figyelmet, minden évszakra egyszerü ruhák, és kocsit sem tartok fent mert számomra felesleges kiadás lenne.

2020. szept. 22. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem függ a szociális készségektől a dolog. Legalábbis nem úgy, ahogyan gondolod. A lehetőségeket megteremti, hogy találkozhass potenciális barátnő jelöltekkel, de ilyenek miatt ne aggódj, hogy nincsenek barátaid. Nekem vannak, mindig is voltak, nálad idősebben mégsem volt soha barátnőm. Nem ettől függ. Ha jól nézel ki, akkor szerinted a tinderes randin melyik nő fogja megkérdezni, hogy "hány barátod van?" vagy "Hányan vagytok sörözéskor?" Egyik sem. Nem a barátaid száma fogja a nőt érdekelni.
2020. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor mi èrdekli?

Mennyire vagyok jòképű?

2020. szept. 22. 23:12
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Igen. Az is, meg hogy mennyire ismernek a környéken. Ha a kolléganői szerint jópasi vagy, akkor ő is meg akar majd ismerni, mert kíváncsi, hogy "ki lehet az". Ilyesmik.
2020. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!