Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak ?

Figyelt kérdés
Az a baj ha nagyon össze szeretnék jönni egy lánnyal akkor rágörcsölök.Tudom ez akadályoz abban hogy normális kapcsolatom legyen.Most megismertem jobban egy lányt aki eddig még nem volt elutasító a közeledésemre.De már kezdek görcsölni persze vissza fogom magam.Elkezdtem az életembe is aprób változásokat eszközölni pl kevesebbet ülők játék előtt.Ha gépezek vele beszélek vagy zenét hallgatok.Kicsit mackós alkatom van,ezen annyira nem akarok változtatni,de majd ha vége ennek a koronahisztinek el akarok kezdeni kondizni.De a legnagyobb baj ez a görcsölés és nem tudom mit kezdjek vele.
2021. jan. 6. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd lazábbra a dolgokat ne gondolj túl mindent nem a világvége ha ez nem jön össze majd összejön mással.Egyébként mitől félsz?Az elutasitástól?
2021. jan. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom neked is a külsőd a bajod mint nekem. Ez visszavet sajnos eléggé engem is. Én már fogytam jópár kilót de még mindig kell jópárat.. Ez amiatt alakul ki ha az ember nem fogadja el önmagát. Félsz legbelül gondolom hogy elég leszel e számára.. Ez nagyon rossz érzés tudom... Tényleg annyit tehetsz hogy edzel de amíg nincs konditerem tudsz otthon diétázni, nem kell kemény koplalós, arra figyelj hogy minél kevesebb szénhidrátot egyél.
2021. jan. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem inkább azzal van a bajom hogy sok csalódásom volt.Külsőm annyira nem vésszes a 185 cm-em mellé 82 kiló vagyok.
2021. jan. 6. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincs miből fogynod. A másik gondod szintén ismerős... Én emiatt nem is tudok már senkihez közeledni. Úgyis megint csalódok... Baromi nehéz érzés...
2021. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél többet beszélni nőkkel: boltban, buszmegállóban stb. Nem kell ismerkedési szándékból, csak hogy szokd a helyzetet, a többi meg majd jön magától.
2021. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Onbizalom nelkul nem lesz sikered. Az nem ugy megy, hogy ugy csinalok, mintha lenne. Treningek, onfejlesztes, celok kituzese stbstbstb. Amig nem valtozol meg gyokeresen, addig az elutasitas csak ido kerdese.
2021. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom az önbizalom.Ennek ellenére igyekszem mindig fejleszteni magam,már önmagában szerintem az siker hogy beláttam hogy mi a gyengeségem.Pl amióta megismertem a lányt,elkezdtem egyenesháttal sétálni görnyedt testartás helyet.Amúgy kolléganőkkel is akivel bírok beszélek,vagy vicceskedek velük stb.Igyekszem tenni a sikeért.
2021. jan. 6. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak felszin es latszat. Az onbizalom nem ebbol fakad, ez csak motivacio, ami elillan, mert nincs mogotte semmi. Bazari okossagokkal nem mesz semmire, rossz irany.
2021. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!