Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a "fura hiányérzetes" érzésről amit néha érzek?Nemtudom nagyon leírni sem..

Figyelt kérdés
Van egy hiányérzetem ha boldog zenét hallgatok vagy szomorút, ami annyit takar hogy mindenkit a barátomnak akarok, ismerősnek mindenkit ismerjek, vagy stb, vagy ha pl. híres lennék akkor is mindenkit barátomnak akarnék nézni, együtt bulizni, szórakozni, haverkodni, nem csak pár emberrel hanem minden emberrel szinte csak külön külön, vagy ha megismerek valakit egy játékban akkor rögtön elkérem egy elérhetőségét (Messenger, discord stb) hogy mindig megmaradjon az emlékembe, sose felejtsem el stb.. nemtudom nehéz leírni ezt az érzést, mi a véleményetek erről Mitől lehet

2021. okt. 11. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretethiány, magány, figyelemhiány és vágyakozás, hogy megszűnjenek ezek.
2021. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tessék itt egy ölelés, ingyen van. 🤗🤗🤗 Ne búsulj, sokan élnek/éltek meg hasonló időszakot. 🙂
2021. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is megéltem ezt,soha nem tudtam rájönni miért,csak hatalmas űrt éreztem magamba,hiányérzetet.

Aztán megismertem valakit,aki bepótolt minden hiányt,s űrt.

24 L

2021. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek😄 Pedig nagyon szerető családom van, a többi az lehet igaz!:)
2021. okt. 13. 07:02
 5/5 A kérdező kommentje:
🤗🤗🤗🤗
2021. okt. 13. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!