Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon sokat változott a...

Nagyon sokat változott a személyiségem az utóbbi időben, és ez zavar. Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Mióta új közösségbe kerültem, új emberek közé, elkezdett megváltozni a személyiségem. Sokszor megkaptam régebben, hogy komoly vagyok, és egy kicsit zavart is, hogy nem tudok olyan egyszerűen elcsevegni mindenkivel aki szembe jön velem, ezert elkezdtem megfigyelni az új barátaimat, akik ezt nagyon jól csinálják. A gond annyi, hogy már egy ideje azt érzem, hogy elmentem egy olyan irányba amibe nem szerettem volna. A régi hobbijaimat hanyagolom, a zenéket amiket régen szerettem se hallgatom már. Azt érzem, hogy mióta itt vagyok visszafele fejlődök. Ma még azt is megkaptam, hogy “kényeskedek” pedig csak közvetlen szerettem volna lenni. Nagyon frusztrál ez a változás, de egyszerűen ráállt az agyam és nem tudom, hogy hogyan kéne nem átvennem a rosszat, és hogyan mehetnék vissza abba az állapotomba amiben voltam. Persze értem, hogy az embert a közösség formálja nagy részben, és a változás természetes, de akkor is rosszul érint, és szerintem ilyenkor indokolt elgondolkozni, hogy jól csinálok-e mindent. 16/l

2021. okt. 12. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Most abban a korban vagy, amikor tuti, hogy változik a személyiséged.

Inkább próbáld jó felé terelni, mert megállítani, visszarendezni nem lehet.

2021. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!