Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért pánikolok mindig ilyeneken?

Miért pánikolok mindig ilyeneken?

Figyelt kérdés

20 éves elmúltam, 3 éve vagyok együtt a párommal. Ő minden t megtesz értem, jól megvagyunk a kisebb vitákat eltekintve én mégis állandóan pánikolok, hogy mi lesz ha megcsal, ha nem szeret és egyebek? Elmegy baráti társasággal egy hétvégén nélkülem én meg szépen itthon szövögetem az összeesküvés elméleteket, holott még okot sem adott rá.

Nem vagyok normális? Vagy mit kéne csinálnom hogy ne gyötörjenek rendszeresen ilyen gondolatok?


2010. szept. 2. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési problémákkal küzdesz ezért nem bizol meg a párodban!Röviden ennyi...
2010. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
szedj nyugtatót, nézz Tv-t és amikor hazaér kérd meg h mondjon el mindent aztán meg lovagold meg :D
2010. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

rendben 2. :)

első: neked igazad lehet :S

2010. szept. 2. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom a barátom is ilyen, és sosem értem mért, ő elég durván. Lassan a barátokkal se mehetek sehova, és egyre fogynak a barátaim is miatta.


Elég szar, és ha másért nem, de lehet hogy egyszer pont ezért fogom elhagyni, mert megelégelem azt, hogy börtönbe vagyok zárva.

2010. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok...,ha nem akarod,hogy a kapcsolatod rámenjen,akkor felhagysz ezzel a felesleges féltékenységgel,mert mint irtad,okot még nem adott rá..,szóval nyugi,és relaxálj!;)
2010. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

két eset lehetséges, csak te tudod eldönteni, h esetedben melyikről van szó


1. a fiú tényleg nem csal meg, de nincs önbizalmad és magadban nem hiszel, ezért kételkedsz folyton

2. tényleg nem megbízható a srác és ezt érzed is, vannak is jelek, csak elhessegeted őket

2010. szept. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!