Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez gondolom nem normális,...

Ez gondolom nem normális, hogy így gondolkodok? Szerintetek? Gondolkodtatok már így?

Figyelt kérdés

Nem akarok barátot,nem vagyok egy gyönyörű lány, de csúnya sem vagyok..átlagosnak mondanám magam. Az alkatom vékony.

És úgy őszintén semmi jóra nem számítok ami a párkapcsolataimat illeti. Nem akarok barátot, mert egyszer

úgy is elhagy egy másik sokkal szebb,csinosabb nőért!

Emiatt biztosan összeroskadnék.

És azt sem hiszem, hogy bárkinek megtudnék felelni. Úgy érzem, hogy sosem fogom megtalálni a hozzám illő páromat. És ha esetleg lesz is , tuti ,hogy elfog hagyni egy szebb nőért.:S:( Már a gondolata is felemészt. Viszont örök életemre sem szeretnék magányos lenni.

Még annyi, hogy nincs túl sok önbizalmam sem. Talán emiatt gondolkozok így...De már nagyon unom

Mit tehetnék ezellen??:S

Van még olyan, aki hasonlóan gondolkodik??

18


2010. szept. 4. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el, amit írtál! Te járnál egy ilyen csajjal?
2010. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, kifejtem. Amit írtál, az alapján életuntnak, negatívnak tűnsz, igazi energiavámpír lehetsz. Ez nem valami vonzó egy fiú számára sem.
2010. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Energivámpír nem hiszem, hogy az vagyok:D

És nem mondtam, hogy ez bármelyik fiúnak is tetszik..ezzel tisztába vagyok. Szóval sem említettem, hogy ez a hozzáállás valakinek is tetszik.

2010. szept. 4. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tarts kutyát! Nem hagy el más szukáért! :)
2010. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem sokkal több önbizalom kéne neked. Hidd el, hogy nem érsz kevesebbet, mint mások. Ha magabiztosabb vagy, mindenki szívesebben közeledik hozzád. Ha pedig lesz barátod, akkor ne gyötrődj azon, hogy el fog hagyni valaki másért. Mert aki igazáb szeret, annak te leszel a legszebb a világon! Mással meg nem érdemes foglalkozni. 18/L
2010. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdésedben ott a válasz: "nincs túl sok önbizalmam sem"

Ehhez társul még egy nagyadag tapasztalatlanság: pl. a szépség nem minden, nem állandó (magától romlik, de ha karban tartod, akkor javul). A férfiak számára sem minden a szép nő, ráadásul a szebbektől az átlag pasik inkább tartanak. Vágynak rájuk, de sokan kevésnek is érzik maguk ahhoz, hogy megtartsanak vagy akár csak megszerezzenek egy szépnek tartott nőt.

Szóval, siránkozás és önsajnálat helyett hajrá! Kezdj bele mindenbe, ami kicsit is érdekel a hastánctól a bázisugrásig, a nyelvtanulástól a horgolásig, a főzéstől az utazgatásig! Minél több ismereted és képességed van, annál biztosabb, hogy nem unnak meg a férfiak.

32/n

2010. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!