Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok kiállni magamért?

Miért nem tudok kiállni magamért?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve, mióta bekerültem a középsuliba kapom az obcén megjegyzéseket,rágalmazásokat, szitkozódásokat és gúnyolódásokat. Annyira jól esne visszaszólni nekik, de egyszerűen olyankor elhagy minden bátorságom... Meg kb a felállás az 8vs1... Idegesítő, hogy alapból nagy szám lenne, régen általánosban is mindig kiálltam magamért, de itt egyszerűen nem megy :( Nem tudom mit csinálhatnék már, mert ez a gyávaság így nem megy már tovább.. És, hogy látják rajtam, hogy nem szólok vissza nekik csak nyelek még jobban csinálják a saját- és a többiek szórakoztatására, csak vhogy engem nem szórakoztat ez az egész...
2010. szept. 4. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
biztos van valami oka. Biztos tudod hogy miért rágalmaznak(le is írhatnád) és hogy miféle megjegyzéseket kapsz. Akkor talán abból kiindulva segíthetnék.
2010. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az oka pusztán stílus függő, túlságosan kivillanok egyedüli darkosként az osztályból.. Ezt követően mindenféle sátán imádónak, nácinak, kommunistának, rasszistának és egyébnek lehordanak... -.-"
2010. szept. 4. 19:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek pár darkost, van amelyikre tényleg igaz amit mondanak de a legtöbbre egyáltalán nem. Szerintem ne is foglalkozz velük, beszélgess sok emberrel.


Tegyük fel hogy barátkozol 10 emberrel, abból 2 hagyja, és 8 leolt a pitsába. Máris van 2 haverod. Ezt ismételgeted más emberekkel, és lesznek barátaid. Ha vannak barátaid, akkor tudsz velük szórakozni, lesz egy társaságod. Ha van társaságod, van önbizalmad. Ha van önbizalmad, van bátorságod, és máris elérted a célod.

2010. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom valami durvasággal szeretnél visszavágni, csak hát, ha nem vagy olyan alkat, akinek ez zsigerből jön, meg tudod, hogy azzal nem leszel több, akkor úgy nem könnyű.

Amivel viszont könnyedén visszavághatsz, az a tárgyi tudásbeli megszégyenítés: ha ilyenkor visszakérdezel a piszkálódónál, hogy tudsz te valamit is a kommunistákról/nácikról/darkosokról/stb.? Mert ha igen, tudnád a különbséget. Ehhez persze szükséges, hogy te tökéletesen tisztában legyél a különbséggel, ha szócsatára kerülne a sor. Vagy mesélhetsz neki a konformizmusról.

2010. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
oszt.társak csinálják?
2010. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,én tisztába vagyok ezen fogalmak jelentésével, próbáltam ilyen téren "leverni" őket, de sajnos a hülyeséggel szemben nem értem el semmit se, továbbra is sugározzák a hülyeséget és az ostoba valótlanságot.. Mellesleg igen oszt. társak azok.. =S
2010. szept. 8. 14:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Hallod én a helyedben tudod mit tenék :) szakadnák egy kicsit és másnap retros divatos cucokba bemenék a suliba mindenkit leoltanák , regel luxus autóval menék egy jó nővel egy két haverral aztán akik oltogattak lenéznéd öket hát ezt csinálnám :)
2010. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előzö vagyok ,,, ma regel bemegyek suliba egyböl belépek osztályba mindenki szakad ,,, jaj tanárnő nagyon beteg vagyok itt az igazolás majd jövök jövöhéten,,, kibzelje tanárnő ott áll kint a seat alteo jó autó ám ,, na de most megyek csokolom :)) szakadtam egy jót....
2010. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

xD

1 jó nővel és pár haverral? Khöm, lány vagyok, akkor már inkább 1 jó pasival :D

2010. szept. 9. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez az ország nem éppen az elfogadásról híres. Ha te Hollandiában, Izlandon, tudomisén hol lennél egy osztályban, biztosan kevesebb megjegyzés érne, vagy egyáltalán nem.

Itthon viszont azzal együtt, hogy teljesen "kilógsz a sorból" fel kell vállalnod ezeket a megjegyzéseket is. Ez van, sajnos. Minél jobban küzdesz, minél jobban dühít, annál jobban rád szállnak. Tojd le őket.

2010. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!