Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok kiállni magamért?

Miért nem tudok kiállni magamért?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve, mióta bekerültem a középsuliba kapom az obcén megjegyzéseket,rágalmazásokat, szitkozódásokat és gúnyolódásokat. Annyira jól esne visszaszólni nekik, de egyszerűen olyankor elhagy minden bátorságom... Meg kb a felállás az 8vs1... Idegesítő, hogy alapból nagy szám lenne, régen általánosban is mindig kiálltam magamért, de itt egyszerűen nem megy :( Nem tudom mit csinálhatnék már, mert ez a gyávaság így nem megy már tovább.. És, hogy látják rajtam, hogy nem szólok vissza nekik csak nyelek még jobban csinálják a saját- és a többiek szórakoztatására, csak vhogy engem nem szórakoztat ez az egész...
2010. szept. 4. 17:30
1 2
 11/11 most válasza:

Az a helyzet Nálad, hogy nem tudod felvállalni önmagad. Az amit képviselsz. Talán általánosban lázadóbb és magabiztosabb voltál, most az új környezet lebénított és a bizonytalanság ami benned van erősebb volt. Minden érted történik, ez azt mutatja, hogy változtatnod kell önmagad hozzáállásán! Először is fogadd el magad olyannak amilyen vagy! Ha már képviselsz egy stílust, nem csak külsőleg kell mutatnod, hanem képviselned, felvállalnod azzal együtt önmagad.

..úgy látszik pont ez amit nem tudsz magadban elfogadni, emiatt cikiznek, hogy azt tükrözzik vissza ez nem Te vagy! Tudnod kell ki vagy valójában, de ha ezt a stílust képviseled, akkor állj ki eléjük és mond meg őszintén határozottan!!! Ez vagyok ÉN! HA tetszik, ha nem! Olyan vagyok amilyen, ha valakinek nem tetszi nem a te problémád! ..és különben is nem érdekel ki mit gondol rólam! ..még az sem érdekel, hogy cikiztek..,legalább jól szórakoztok és én is jókat szórakozom rajtatok! ÉS mosolyogj rájuk és fogadd el őket is olyannak amilyenek! Hidd el, ha fel tudod így vállalni önmagad TISZTELNI FOGNAK! Senki nem fog többet cikizni!!! Legyen Önbecsülésed és értékeld és szeresd magad! Ez a legfontosabb!!! Ne az ő eszközeikkel szállj szembe, akkor nem fogsz nyertesen kijönni.., abban ök az erősebbek.., Te meg az OKOSABB!! :) :) :) hajráááááá!!!

2013. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!