Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki èrti ezt a tegnapi...

Valaki èrti ezt a tegnapi estèmmel-a mail hajnali tap as gala gimmal kapcsolatba,Vagy èrzett hasonlòt?

Figyelt kérdés

Lègszíves ha szántam rá idöt olvasd vègig.

Tegnap este 23 òrakörül nagyon èber voltam ,bekapcsoltam a számitògèpet .Rájöttem hogy hiába kezdenèk leülni 10 perc játèknál meguntam

elözmènye ennek hogy Nem szeretek úgy neki kezdeni valaminek ha tènyleg nem is akarom az egèszet!

Ha nincs egy terv a fejembe..Egy ötlet..

Alkotás miatt èrdemes lenne.(Persze ma azt gondolom mièrt nem töltöttem játèkkal az idöt aznap a kèsõ estèt -hajnalban mièrt Nem maradtam fennt(ha ma zavar az egèsz )Nekem az is fontos hogy a számitògèp elött kènyelmesen èrezzem magam pl:ne fájjon egy ideg sem (szombat-vasárnap meg voltam fázva nagyon)

Ès èvekkel ezelött nekem voltak olyan számitògèp elött töltött òráim amikor pl :idegesen ültem le, vagy betegen a gèp elè na AZT most nem èreztem,de emlèkeztem hogy volt ilyen is .ezèrt ez oknál fogva illetve az alkotás nèlküli hozzáállás miatt èn kikapcsoltam a gèpet 10 perc után.Azt is unalomban forrò leves kanalazása közben ,mert kell a nátha ellen ès mert egèsz nap nem ettem forrò ètelt kb.Ès lement a nap ez volt 22:00-23:00 òra környèkèn.

Hajnalban aludtam 6-kor keltem kb de mèg 23kor èber voltam a gèp kikapcsután ágyba bùjtam ès fm-rádiòt hallgattam mobil-telefonon amíg tudtam.Aztán kihùzodott a füllhallgató mocorgásom közben az ágyon ès valamikor bealudtam èjfèl elött.Ès tudom ..reggel 6-kelès..ès elègedettlenkedès-magamban beszèlès-öcsèm agyára menèse ..èn tudom hogy maradni kène fennt vagy bekapcsolni egy kissebb relèt az agyamban ami mèg nem nagyon aktív .Hogy olyan dolgokkal töltsem a az idömet amik mèg èrdekelhetnek tudatalatt is ha fel tudom erösíteni öket.De ezek nem negativ dolgok.Pl:Hajnalban fennt maradás+zenehallgatás+vágyás arra hogyha másnap felkelek ne legyek hülye hanem inkább fáradt..ès nyügös..mert ha pl:fennt maradok hajnalban akkor azt nèznèm hogy igen megtettem ezt is. De Tudom hogy ez nem az igazi, nem pazaroltam az idöm.

Aurámròl annyitt hogy aznap pár òrát dolgoztam ,de viszont nem sikerült fürdeni\zuhanyozni sem-ùgy feküdtem le.Ès van egy ilyen mechanizmusom hogy legörbül a szám -"szomorú vagyok-de mintha sajnáltatás lenne.Vagy fájdalom ?Pl: az igaz hogy

A Bölcsessèg fogam jön -29 vagyok.

Aki ír valamit lègyszí olvassa elötte vègig ès legyen szíves a helyzetemet legalább átgondolni.



#akarat #hajnal #önèrtèkelès
2021. nov. 17. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Türelmesen végigolvastam. De tényleg! Egy katyvasz az egész, millió helyesírási hibával. Azon túl tudom magam tenni, de


A kérdésből nem derül ki, mi a kérdés

2021. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
"hajnali tap as gala gimmal" - Oké, szerintem sok volt az alkohol XDD
2021. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Végigolvastam. Bár a borzalmas ragozást, és a totál káosz mondatszerkesztést nem bogoztam ki. Te külföldi cserediák vagy, vagy diktált szövegbevitellel mondtad fel ezt a sok sületlenséget a telefonodra?


1. Iszonyat olvasni egy ilyen összetákolt írást aminek amúgy sincs semmi értelme.


2. Fogalmam sincs mi a kérdés valójában...

2021. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Honorius válasza:
Próbáld meg inkább 21:00-22:00 körül kikapcsolni a számítógépet, vagy már ekkor inkább egy könyvet olvasni, és akkor nem fog az agyad pörögni, sokkal kipihentebb leszel másnap. Ugyanis ha még éjfélkor is gépezel éjjel 1-2körül is még pörög az agyad. Másnap sokkal rosszabb lesz a napod. Ez miatt minden nap csak fáradtabb leszel, és utána az miatt nem tudsz elaludni.
2021. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vissza se jött. Ennyit erről. :D
2022. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!