Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Erre van valami megoldást??...

Marvel_loki kérdése:

Erre van valami megoldást?? Szükséges lenne ezen változtatnom!

Figyelt kérdés
Tehát én azt gondolom magamról, hogy több dolgot is túl könnyen feladok. Pl: szeretnék edzeni, egy pár napig csinálom is, utána feladom, pedig van célom, ugyanez van a tanulással is, akarok javítani, néhány tantárgyból az átlagomon, de ahogy leülnék tanulni, valami elvonja a figyelmem és nem csinálom. Szóval az lenne a kérdésem erre van valami megoldás, hogy semmit ne adjak fel ilyen könnyen. (remélem érthetően fogalmaztam)

2021. dec. 9. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, itt a megoldás te magad vagy. A leírásodból azt érzem, hogy erősen szangvinikus személység vagy, ami nem baj (én is az vagyok). Csak azt tudom leírni, amit minden oldalon látsz. Tedd szokássá ezeket a dolgokat, tűzz ki egy távoli és sok közeli célt, díjazd magad, ha sikerült elérned. Csináld renszerszerűen, és ne add fel. Esetleg kérj meg másokat, hogy ha úgy látják, hogy feladnád, verjenek meg. :D
2021. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kis célokat tűzz ki, és mindenképp érd el őket.

Szét van törve az elhatározásod/kitartásod. Ez okozza ezt. Csak úgy tudsz bízni újra önmagadban - ha nagyon kis célokat tűzöl ki.., aztán eléred őket.

2021. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. dec. 10. 11:19
 4/5 anonim válasza:
Csinálj minden reggel egy listát amire felirsz 3 dolgoz amit mindenképp meg szeretnél csinálni. Azokra koncentralj és próbáld teljesíteni.
2021. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem keserít el és nem húz vissza senki, akkor a tevékeny hétköznap és a kötelességek elvégzése hozzászoktathat a további munkavégzésekhez. Esetleg csináld társasan! az is tud motiválni.
2021. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!