Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 eves vagyok. Szertenem...

13 eves vagyok. Szertenem megalapozni a jovomet. Jolteszem, ha tanulok? Vagyis ezzel megtudom alapozni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
naná, ezzel tudod a legjobban megalapozni! ha jól tanulsz, később abba a gimibe mész amelyikbe akarsz, ez még nem olyan fontos, de utána, ha gimiben is jól tanulsz, arra az egyetemre mész amelyikre akarsz, és ez már sokkal fontosabb, mert ettől függ hogy később hogyan tudsz, hol elhelyezkedni és dolgozni. szvsz ebben a korban, kb 24-25 éves korodig, vagyis amíg lediplomázol (ez lehet több is) a tanulásnak kellene a legfontosabbnak lennie (már aki el akar érni valamit..).
2010. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szóval még ha nem is könnyű leülni mindig és megtanulni az anyagot, arra kell gondolni, milyen jó lesz neked később, ha most rendesen tanulsz. nem kell majd minimálbéren tengődnöd, számlák miatt aggódnod, stb...

aki meg azt mondja hogy manapság már diplomával sem lehet elhelyezkedni, hülyeség, csak hozzáállás kérdése az egész...

2010. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, jól teszed, ha tanulsz, de van más megoldás is, ha nem akarsz évekig az egyetemen ülni, utána másoknak dolgozni, akkor olvasd el Robert T. Kiyosaki: Gazdag papa, szegény papa című könyvét, vagy Napoleon Hill: Gondolkozz és gazdagodj.
2010. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaja, a gazdag papa szegény papa az jó könyv, meg kiyosakinak még van 1-2 könyve amit érdemes elolvasni :) ettől függetlenül szerintem nem árt egy jó egyetemet elvégezni, én legalábbis azt tervezem, utána dolgozok pár évet alkalmazottként, aztán a saját lábamra állok majd. de persze máshogy is lehet, nekem megvan rá az okom hogy miért akarok alkalmazott is lenni :)
2010. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed, de szerintem a mai világban fontosabbak a kapcsolatok és ,hogy ki mennyire tudja magát 'eladni'. Egy jó gimnáziumban és egyetemen jó kapcsolatrendszert tudsz kiépíteni.
2010. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!
2010. szept. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!