Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kit válasszak példaképnek?

Kit válasszak példaképnek?

Figyelt kérdés

fogalmazást kell írnom a példaképemről,de még azt sem tudom hogy ki az vagy van-e egyáltalán segísetek ki lenne megfelelő egy 14 éves lánynak

tudom h ezt nekem kell tudnom hogy én kire szeretnék hasonlíani de mégis


2010. szept. 6. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
anyud?
2010. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan a jó életből tudjuk?! Nem is ismerünk téged, de ezt inkább önmagadnak kellene tudnod! Ha nincs példaképed, akkor írj akárkit.
2010. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát, én konkrétan nem mondok neked senkit, DE. Gondolkozz el azon, hogy ki az, akire felnézel azért, amit csinál. És ahogyan azt csinálja.

De nem is kell híres embernek lennie, már nem azért... Hanem nézz körül a környezetedben, hogy van-e ott olyan ember, aki kiérdemli, hogy tiszteld és becsüld, felnézz rá.

2010. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kiszel Tünde
2010. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zsana1495 ***** válasza:
Pl. Shakira. :) Szerintem azért, mert egyre többet látni olyan sztárokat, akik a pénz miatt mentek tönkre, és a hirtelen jött hírnév miatt. Drogoznak, isznak, elvonóra járnak, balhék miatt címlapra kerülnek, börtönbe kerülnek. De ő mégsem ilyen, mert nem hallani az újságokban annyit a magánéletéről, se jót, sem negatívat, megpróbál olyan maradni, amilyen valójában.
2010. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

jézus krisztus?

mégha nemis vagy keresztény,akkoris elismerheted hogy ö nagy embervolt.

de tölem nyugodtan válaszd fekete pákót v gyözikét v esetleg vmi ribancot a médiábol azok ugyis ma nagyon népszerüek

2010. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Michael Jackson?:) Olvassd el, mint tett ő már a világnak:) De ne vmi kamu oldalt olvass, ahol pedofilnak meg ilyeneknek állítják be, az egy nap kamu:/
2010. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

pfff jezus krisztus, a "Jani", "ki, ha nem en" csavo a bibliabol:D am neki csak a szajaba lettek adva a szavak, de mindegy.

A valaszom pedig: te tudod, mi az erdeklodesi korod, es azon belul kik azok, akik nagy dolgokat ertek el, ezt mi innen nem tudjuk megmondani, ki legyen a peldakeped.

2010. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Máunit válaszd!
2010. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ákos, Al PAcino, Laár András, Dolák-Saly Róbert.

Oké, tudom, hogy lány vagy - én is amőgy:) - de ennek a 4 csávónak aromi jó az élethez való hozzáállása, a szakmai elhivatottsága. Én legutóbb Al Pacinóról írtam:D Halálos forma:D

18/L

2010. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!