Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változzak meg? (Lent bőven)

Hogy változzak meg? (Lent bőven)

Figyelt kérdés
Ma lehordott a főzéstantanárom (Szakácsnak tanulok) nem csak engem többen is voltunk akik gyerekesek voltak és lehordott hogy fel kellene nőni (16 évesen? xD Lol) Én gyerekes szeretnék maradni meg minden vagy nőjjek fel? Nekem a felnőtt kor azt úgy fogom fel mint a huszonévesek:cigi,buli stb Én utálok bulizni pontosabban még nem buliztam még soha de ez lényegtelen! Hogy vegyem rá magam hogy legalább egy héten összene 10 órán át ne hülyéskedjek ne beszélgessek, ne legyek gyerek?! Úgyv agyok vele hogy olyankor szabad vagyok és szeretek hülye lenni! Szüleimmel mág beszélgettem róla hogy maradhatok gyerek meg minden de órán legyek normális! De hogy? Nem tudom magam rá venni! Ez nem az első eset volt!
2010. szept. 6. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
a felnőttkor nagyon nem a cigi buli :)
2010. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj gyerekes. :)

Csak a tanár előtt ezt hanyagold. A felnőtt világról annyit, hogy csak a nagy részük az amit írtál. Vannak olyanok akik nem azt az életmódot folytatják.

Fegyelmezni úgy tudod magad, hogy kicsit gyengébb poénokkal adod ki az energiád amit a tanár is megért. Vagy fokozottan figyelsz arra, hogy év végén 10 újjal zárd az évet. :)

2010. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsónak kössz! Hát akkor meg próbálom úgy! Igaz csak nagy része olyan! Csak azért írtam úgy mert nekem az nem tetszik! :d
2010. szept. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!