Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez azért lehet, mert már nem...

Ez azért lehet, mert már nem bírom az életet tovább?

Figyelt kérdés
Szeretek este sötétben kimenni a szabadba, és sétálgatni, friss levegőt szívni, csukott szemmel. Közben egy bundás éjszakai ragadozónak képzelem magam, aki kétlábon jár. Ilyenkor nagyon jól érzem magam. Amint visszamegyek a házba és a szobába, egyből felszívódik ez a jó érzés. Azt tudni kell, hogy a családom, pontosabban a rokonságom (anyai + apai ágról is!) egy borzalom, majdnem minden rokonomat utálom. Nincsenek barátaim se, és olyan se nagyon van, akivel lenne közös témánk. Szóval mondhatjuk azt is, hogy tök egyedül vagyok. Emellett semmi komoly célom nincs az életben, semmihez sincs kellő szintű ambícióm, így nem is lehet. Sokan azt hiszik, hogy okos vagyok, de valójában csak lehetnék az, ha lenne valami értelme az életemnek. Sok dologra vágyom, de megvalósítani semmit se tudok közülük. A fentebb említett szokásom az emiatt lehet? Komolyan megnyugtat, ha azt csinálom. Egyébként korábban voltam már pszichológusnál, de mit se ért, hiszen rám senki se tud hatni, ha meg nem tud rám hatni, segíteni se tud. Remélem azért, hogy nem erre megy el az egész életem, hiszen fiatal vagyok, az életem negyed részét éltem le maximum.

2021. dec. 20. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

"Amint visszamegyek a házba és a szobába, egyből felszívódik ez a jó érzés."

Kivel laksz? Kit szeretsz? Mire vágysz?

2021. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=F_sowKNTL5c&list=PLV2FlMovdA..


Ezt hallgasd meg!


Amúgy pedig pszichológiai vakfoltjaid vannak. Azt képzeled h nem lehetséges és így akkor sem veszed észre a lehetőséget ha eléd kerül.


Ha nem tudsz együttműködni akkor talán kéne egy kis alázatot tanulnod. Ha nem fogadod el a segítséget akkor bármilyen jó segítséget kaphatsz, ugyanannyit fog érni.


Hány éves vagy? Fiú vagy lány?

2021. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!