Miert érzek így?

Figyelt kérdés

Elég sokszor van olyan időszak, valamikor egy óráig tart valamikor tovább, céltalannak érzem magam,az életem. Nem tudom mik a céljaim, mit várják a jövőtől stb.

Nézek filmeket,sorozatokat és elkepzelem magam valamelyik szereplő életébe hogy neki milyen jó lehet.

Itt vagyok én 20 évesen élveznem kellene az életet elvileg.

Egyetemista lány vagyok, szingli(nem volt meg kapcsolatom)..

Mindjárt vége az évnek és a jövő évet már tele célokkal szeretném megkezdeni. De ha akkor is így fogok érezni nem tudommi lesz.

Segítsetek, mit lehet ilyenkor tenni.

Amikor céltalan vagy, semmihez nincs kedved



2021. dec. 27. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális.

Van egy pont ahonnan fel tudsz jönni de sok akarat kell hozzá, ha nem élvezed amit csinálsz próbálj ki valami mást. Egyszer élsz nem èlhetsz így, fiatal vagy most élvezd ki az életet, mert gyorsan rohan az idő és azt fogod észrevenni hogy már nem vagy huszonèves!


Pár tanács amit ha megfogadsz megtalálod az utad:


1. Mivel ennyire nincs kedved, az lenne a legjobb ha elkezdenèl mozogni, kondizni a testmozgás egèzseges, jól fog esni ha komolyabban fogod venni. Akár új fogadalom is lehet.


2. Találd meg valahogyan mit szeretsz csinálni a mindennapokban, vagy próbálj ki új dolgokat hátha megszereted... és ezt próbáld belevinni a jövődbe is. Pl:rajzolni szeretsz - grafikus, gépezni szeretsz-infós és stb.


3. Olvass könyveket, jó relaxáló, filmek helyett inkább olvass, kikapcsolódhatsz vele, és elzàr egy kis ideig a gondok elől


4.Lógj egy kicsit a barátaiddal, néha napján nem baj az hogyha vadulsz, ezért vagy fiatal,menj bulizni élvezd ki.


5. Csinálj magadnak napi terveket, ne legyen az hogy az ágyban heversz és nem tudod mit csinálj.


6. Élj egészségesebben, nem baj az ha 1x v esetleg 2x elfogyasztasz egy kis mekit stb de próbálj meg oda figyelni.


7.Lègy magabiztos, gyönyörű vagy kívül, belül, ügyes vagy, okos vagy, és amit szeretnél el is fogod érni.


8.Ha érdekelnek a zenék, kezd el játszani egy hangszeren, lehet ez hoz majd lázba.


9.Ha mèg mindig nem tudod mit szeretnél a jövőben

[link]

Ezen az oldalon fent van minden szakma, jelöld be mi érdekel és talán megtalálod mi a neked való.


10. Motiváld magad!!! Nézd videókat, olvass idèzeteket, mindegy mi az csak motivaljon hogy nem szabad letörni.

2021. dec. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
20 évesen egyetem mellett szerintem tudsz dolgozni, ott találkozol emberekkel és közös pontokat is találhattok egy jó beszélgetéshez, az sokat segíthet. Van lehetőséged önkéntes munkát vállalni, itt ugyan nem kapsz pénzt de sok érdekes emberrel össze futhatsz és sokat profitálhatsz belőle a későbbi életedben is. A sport is jó lehet, nem kell egyből maratont választanod, vagy a legújabb sport cipőt megvenned.. Kezd el! Vedd fel a kedvenc sport nacidat (leggings) biztosan van ilyen, amiben szexinek érzed magad, és irány a futópálya, keres közösségi futó programokat ott szívesen látnak és segítenek (nem számít sem az alkatod, sem a kezdő szinted). Irány a természet!
2021. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20 éves egyetemista lány... Így kezdődnek a kedvenc filmjeim. :D
2022. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!