Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy legyenek...

Mit csináljak, hogy legyenek barátaim?

Figyelt kérdés

Sose volt sok barátom, de most a gimiben teljesen elveszettnek érzem magam. Mióta világ a világ visszahúzódó voltam, sose voltam az a menő csaj, inkább csak tudomásul vette mindenki, hogy vagyok és szépen békén hagyott.

De mióta gimibe járok teljesen magamra maradtam, a régi barátnőmmel néha beszélünk, csetelünk és ennyi. Persze ezt megértem hisz nem lóghatok rajta, folyamatosan (neki sikerült beilleszkednie az ő sulijában)

Szóval az van, hogy ha oda is megyek a többekhez nem vesznek rólam tudomást, senki nem gonosz velem, nem utasítanak el nyíltan vagy ilyenek, de nem is foglalkoznak velem. És úgy fáj mikor, a suliban arról beszélnek, hogy milyen jó volt hétvégen a mozi (ahol mind voltak csak enegm nem hívtak). Meg mostanában ugye divat ha magáról kirak valaki egy képet akkor megjelöli rajta a barátait. És én nem arra ácsingózok, hogy megjelöljenek, de annyira fáj nézni, hogy mindenkit megjelölnek csak engem nem.

Mi lehet bennem ennyire taszító, miért ilyenek velem? Mit tehetnék azért, hogy be tudjak illeszkedni?



2021. dec. 27. 20:33
 1/1 anonim válasza:
91%

nekem ez nagyon bevált menj oda a többiekhez csak hallgasd miről beszélgetnek pl.: a mozi este milyen jó volt...stb kérdezz bele "Mit is néztetek?"- "Hogy tetszett?"- "Érdemes nekem is megnézi ha moziba megyek?" stb és melyik ember ne örülne annak ha valaki kíváncsi a véleményére. Írtad, h nem bunkók szóval nem hinném,h bármi baj lenne ha megkérdezed őket. Vagy ha valamelyiküknek nagyon szépen be van fonva a haja kérdezd meg, hogy ki csinálta...stb



Igazából annyi a lényeg, hogy lássák, hogy érdeklődsz a dolgaik után és mond ha pont olyan témáról beszélnek amibe te otthonosan mozogsz meséld el nekik amit tudsz ossz megvelük érdekes dolgokat (remélem érted mire célzok)



Sok sikert! :)

2021. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!