Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek még mit kellene...

Szerintetek még mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Eléggé zavar az éretlen osztályom,baromkodnak,és aki még értelmes is lenne,inkább megjátssza a hülyét. Már elég sok órát leadtam, előrehozott érettségi meg osztályozó vizsgák, így naponta már csak 2-3 órára kell bejárnom és velük lennem.. amúgy nagyon jófejek meg minden,de mégse bírom nézni,hogy komolyság helyett csak folyamatosan hangzavar és hiszti,baromkodás megy.. persze,jó nem érdekel,utolsó év,készülök a továbbtanulásra..ők még azt se tudják,hogy mit akarnak.....de hát "néha" annyira hülyék!!nem bírok a közelükben lenni sokáig,lefárasztanak,de amúgy kedvelem őket!
2010. szept. 7. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért inkább üljenek a sarokban csendben?
2010. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

19.27-tudod kúlturáltabban is ellehet intézni a baromkodást,hülyéskedést.

Kérdező, én tudom miről beszélsz. Azt úgy hidd el, hogy míg suliba vagyok a terembe és ők is bent vannak akkora a hangzavar, hogy a saját hangomat nem lehet hallani nem hogy másét! És ezt ne mondja nekem senki se, hogy ez normális. Meg ezt ellehet viselni! Bezzeg ha valaki más hangoskodik akkor nekik kuss! CSak annak a 'csoportnak' lehet hangoskodni, mindenki másnak kussba kell lenni!

És engem már rohadtul idegesít.

És tudod van olyan is, hogy doga előtt valaki szeretné átolvasni a leckét ( igen van olyan is aki tanul ) de nem ,nem tud rendesen koncentrálni mert az idióta oszt.társai azt hiszik , hogy kocsmában vannak!

2010. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!