Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy mostanában...

Normális, hogy mostanában sokat gondolok a múltamra? 16/L

Figyelt kérdés
Arra, hogy milyen jó gyerekkorom volt és hogy akkor még éltek olyan személyek akik ma már nem. :( Olyan boldog voltam akkoriban és most úgy érzem, hogy 2 éve rontottam el az életem mikor nem abba a suliba mentem ahova amúgyis mentem volna... :S
2010. szept. 7. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, és nagyon sokat sírok mostanában, hogy mennyire jó volt általánosban, meg a legjobb barátnőm, is annyira hiányzik, csak már, ahogy más iskolába mentünk eltávolodtunk egymástól. És nem tudom, hogy normális-e, de én mindenesetre nagyon sokat sírok az emlékeimen, mostanában. És én is úgy érzem, hogy 2 éve nagyon elcsesztem a dolgokat, és nem így akartam gimibe járni, meg hasonlók. :(
2010. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Bocsi a "nagyon sokat sírok" dolgot kétszer írtam, csak egyszer akartam.
2010. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ismerős helyzet:/:)..nekem pl csak egy tollról,vagy bármi tárgyról zenéről előjönnek az emlékek,amiktől egy kicsit meg is ijedek.Pl mint a nyárról is,h úgy érzem egy csomó dolgot kihagytam..de ez szerintem annak a jele,h érezzük h lépünk befele a nagybetűs életbe:/
2010. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

ez egy érzékeny korszak. Hangok, illatok, zenék, formák is olyan érzelmeket csalnak ki belőled, amivel nem nagyon tudsz mit kezdeni. Dolgoznak a hormonjaid, hogy is szokták mondani? Tombolnak! Én ugyanilyen voltam.

Szépen el fog múlni, ez egy életkori sajátosság, semmi megdöbbentő nincs benne. Ha nem tudsz dűlőre jutni vele, akkor keress értelmet az életednek, ami minden nap elérhető. Sokkal könnyebb lesz! :)

(Pl. egy közösség: edzőterem, színjátszás, kórus, ... nem is tudom)

2010. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is így van mostanság elég gyakran.

Középsuliba kerülve megszakadt a kapcsolatom a régi legjobb a barátnőmmel.:( És annyira hiányoznak az általános iskolai éveim. Az ottani társaságom annyira jó volt. Szerettem őket. De a legtöbbjükkel már nem is tartom a kapcsolatot.:'( És sokszor sírok emiatt, hogy bárcsak visszajönne az az idő!

Középiskolába kerülve változott meg minden.

Az élet megy tovább. Elkell fogadni a helyzetet. Nehezen is, de muszáj.

2010. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!