Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom tisztázni az...

Hogyan tudom tisztázni az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Van a volt párom, vége lett a kapcsolatnak, most úgy tűnik lenne esély az újrakezdésre. Részemről nagyon nagy szerelem volt és most is nagyon mély érzések fűznek hozzá, de úgy érzem már nem tudok bízni benne, ez nem csak a szakítás miatt alakult ki, van ennek más háttere is. Nem vagyunk együtt egyenlőre csak "ismerkedünk". De közben lett egy udvarlóm, nem igazán az esetem,de a személyisége mégis megfogott, de megmondtam neki hogy egyenlőre én még nem állok készen egy új kapcsolatra. Nem akarok én senkiből sem hülyét csinálni, így találtam korrektnek. Egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogyan tisztázzam magamban ezt az egészet. Azt is tudom, hogy ha valaki igazán szeret valakit akkor nincsenek kétségek és lám mégis vannak. Köszönöm ha valaki hozzáfűz valamit, vagy csak egyáltalán beszél velem erről
2010. szept. 7. 23:04
 1/3 anonim válasza:
Szerintem bizalom nélkül nincs jó kapcsolat, ez az egyik legfontosabb dolog két ember között. Ha az nincs meg, hiába a szerelem, a kételkedés mindig ott lesz. Egyenlőre a másikkal szüneteltesd a kapcsolatot, amíg az "ex"-szel kapcsolatos érzéseidet nem tisztáztad le. Nem könnyű a helyzet, sok sikert a helyes döntéshez.
2010. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, az a szomorú, hogy én is így gondolom, hogy a bizalom hiányában nem tudom működne e a dolog.A másik rossz, hogy van amikor úgy érzem hogy becsapom őket, holott egyikkel sem vagyok együtt, és emiatt bűntudatom van
2010. szept. 7. 23:26
 3/3 anonim válasza:
Ebben a helyzetben nem kell, hogy bűntudatod legyen, nincs miért. Őszinte voltál, ez a legfontosabb. Bűntudattal nincs jó döntést. Túl sokat nem jó rágódni sem, mert az sem vezet sehova. Egy kicsit sodortasd magad az "árral", ha meg tudod tenni.Olyan embertől próbálj tanácsot kérni aki ismer titeket, főleg téged. Ezektől függetlenül csak ismételni tudom magam: nehéz döntés!
2010. szept. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!