Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan engedjem el a "romboló"...

Hogyan engedjem el a "romboló" érzéseimet?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy rég elmúlt barátságokon töprengek, meg hasonlítgatom magam másokhoz.
2009. márc. 2. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
akaraterő!!NE gondolj rá!TEreld el a gondolataidat,foglalkozz mással.
2009. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen meg tudlak érteni, én is ilyen vagyok, de régebben még inkább ilyen voltam.

Olyan dolgokon rágódtam, akik másnak már eszébe sem jutnak.

Sírtam, úgy, hogy majd megszakadt a szívem olyanon, amire más csak azt mondja: Hát igen, szomorú.

De ennyi.

Próbálj belegondolni abba, hogy ha nem múlt volna el valami, akkor nem is jöhetett volna más új a helyére, ami talán jobb, vagy másabb, mint a régi.

Hogy te is változol, más is változik, az életetek, az hogy mit vártok el az élettől.

Legyél nyitott új dolgokra, barátkozz új emberekkel.

Legyél sokat azokkal, akik szeretnek téged, akik között fel tudsz szabadulni.

Ne engedd magad bepunnyadni, nem hallgass, vagy nézz olyan számokat, filmeket, klippeket, amik elszomorítanak.

Inkább vidám dalokat hallgass, nézz vígjátékokat, szervezz programokat azokkal, akiket szeretsz.

Ne bántsd magad, hogy rosszul tettél valamit, gondold át, ebből is tanultál, jobb ember lettél.

Valakinek te kellesz, vidáman, játékosan!

Sütni fog még a nap, nem is akárhogy!!

Fel a fejjel!! :)

2009. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Attól még, hogy máshoz hasonlítod magad, még semmi nem fog változni. Attól fog változni valami, ha te magad teszel érte. És amit másban észreveszel, azt azért veszed észre, mert belőled hiányzik és olyan szeretnél lenni. Tegyél érte! És ne másokat utánozz, az még fontos. Próbálj gondolkodni a saját életeden, saját stílusodon, saját céljaidon.

2009. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen módszer: elvenni az időt ezektől a gondolatoktól úgy, hogy egyéb tevékenységeket vezetsz be az életedbe, ezért a gondolataid a jelen és jövő körül forognak, és mondjuk a saját teljesítményed és teendőid körül, nem pedig másokéi körül. Kezdj el valamit csinálni, valamivel foglalkozni, és mindezek a kérdések megoldódnak, pontosabban eltűnnek.
2009. márc. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Kösd le magad vmivel,pl:sport ha fizikailag lefáradsz nem lesz kedved a múlton rágódni.
2009. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem elterelni a gondolatokat butaság. Attól még ott marad benned az érzés, csak idő kérdése, mikor robban újra. Inkább próbáld meg feltenni a kérdést, hogy miért érzed ezt és próbáld meg is válaszolni. Sok sikert!
2009. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!