Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mutassam ki az érzéseimet?

Hogyan mutassam ki az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Nem tudok szeretni...
2011. jún. 6. 18:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szeretni nem tudsz vagy nem tudod kimutatni? Különbség. Mert ami nincs azt nem lehet kimutatni...
2011. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem tudom kimutatni, mert félek, hogy nevetségessé teszem magam
2011. jún. 6. 18:56
 3/11 anonim válasza:
Miért lenne nevetséges? Egyáltalán nem az! Az a rossz, ha valaki nem mutatja ki egy olyan felé, aki szereti.
2011. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a rossz, ha valaki nem mutatja ki egy olyan felé, aki szereti.


Ez a baj... én is szeretem, de csak fokozottan mutatom ki, nem akarok érzelgős lenni, de szeretném kimutatni én is amit érzek.

2011. jún. 6. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak a freudista pszichologia szerint van bajod. Mert nem tudsz olyan sikeresen szaporodni és hajszolni az élvezeteket.

Jungista pszichológia szerint ez egy személyiség jegy.

Mutasd ki tettekkel! - egyszerű.

2011. jún. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Freud ftw!

...

De szerintem nem azzal van a baj hogy nem tudod kimutatni hogy szeretsz (ha valóban szeretsz) hanem azzal, hogy egy erősebb érzelmet mutatsz ki: a félelmet. Én nem hiszek abban hogy az érzelmeket takargatni lehet. Hanem csak valami erősebbel elnyomni. Nálad a szeretet szerintem gyengébb mint a félelem a visszautasítástól/kudarctól és ez a bibi.

2011. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én is jártam hasonló cipőben.féltem hogy ki fog nevetni.nem voltam benne biztos hogy szeret.az elején látható volt de utána szinte csak a barátaival volt.a mai napig lesápadok ha meglátom.nem merem megmondani neki 4 éve
2011. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na utolsó előtti vagyok és az utolsó is egy példa rá hogy jobban fél mint szeret!
2011. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tehetek valamit ellene? nagyon szeretném én is úgy szeretni és kimutatni az érzéseimet mint ő :(
2011. jún. 9. 20:14
 10/11 anonim válasza:

Nagyon gyakran jót tehetsz a másikkal. Felvidithatod, segítheted, meghallgathatod és átölelheted. Rengeteg módja van. Ezért soha nem leszel rossz ember. De ha nem hálás érte vagy ellenségesen viselkedik, akkor csak azt fejezzi ki, hogy nincs ilyesmire szüksége jelen pillanatban. De mivel ezt előre nem tudod, ezért nyugodtan tegyél jót vele. Lehet hogy megéri.

Idővel megtanulod kiismerni az embereket és okosan szeretni őket. Tudod hogy kivel mit szabad és mit nem. És sokszorosan jól jársz. De ezt valahol el kell kezdeni. Nem baj ha elsőnek nem lesz semmi tökéletes. Tudsz ezen majd javítani.

2011. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!