Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon én egy szolgalélek...

Vajon én egy szolgalélek vagyok? Ha igen, akkor jó ez így vagy változtassak?

Figyelt kérdés
Mindig előtérbe helyezem a másik akaratát és az enyém csak az után jön. Bár nekem is van saját akaratom, de mindig megvárom a másik álláspontját és rögtön hozzáigazítom vagy alárendelem az én álláspontomat.
2010. szept. 8. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez kedves. Nem tudom, ez-e a szolgalelkűség, azt viszont igen, hogy ezen muszáj változtatni. Ugyanis ha észreveszik az emberek, akkor kihasználnak. Na jó, nem mindenki, csak aki olyan. De az se jó.

Gondold végig a dolgot és tudatosítsd magadban, hogy ez nem jó. És ha legközelebb észreveszed magadon, hogy már megint nem a saját gondolataid képviseled, akkor magadban szólj rá magadra, hogy "nem!!". És mondd el a saját gondolataid. Cselekedeteknél ugyanez. Nem egyszerű, 1-2 évig is eltarthat, mire sikerülezt elérned. De szerintem érdemes csinálni.

2010. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!