Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Négernek érzem magam, szerinte...

Négernek érzem magam, szerintetek minden okés velem?

Figyelt kérdés
23 éves fehér férfi vagyok van munkahelyem barátnőm, lakásom és autóm is. Minden rendben is van, csak négernek érzem magam. Néger zenéket hallgatok nagyon sokat érdeklődök a voodoo vallás iránt. Ősi afrikai nyelveket is elkezdtem tanulni, amikor egyedül vagyok itthon. Ezek a dolgok mitől lehetnek? Előre is köszönöm a válaszokat

2022. jan. 6. 10:55
1 2
 1/17 anonim válasza:
82%
Ettől még nem leszel néger ...
2022. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Annak érzed magad aminek akarod. 😁

Azt csináld amit szeretsz.

Innentől lényegtelen a többi.

Szerintem fura, de ha ez a te világod akkor toljad az afrikai dolgokat.

2022. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ezzel semmi probléma, hobbiból érdeklődni más kultúrák iránt nyitottságra vall ezzel is több leszel. Bárcsak mindenkinek megmaradna a gyerekkorban jellemző kíváncsiság a minket körbevevő világ iránt.
2022. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. jan. 6. 12:06
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Barna a bőröd?

Göndör gyapjas a hajad?

Vakítóak és egészségesek a fogaid?

Gyapotszedésből élsz?

Esetleg Kunta-Kinte a neved?


Mert ha nem, akkor elmondhatod, hogy antropoógiai értelemben nem vagy néger, csupán lélekben.


Az viszont nem látszik :)

2022. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Bocs: "...antropológiai.."
2022. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy előző életedben néger voltál. Már ha van reinkarnáció, és hiszel ilyesmikben.

De amúgy egyáltalán nem ritka, hogy valakit valami nem ismert okból ösztönösen vonz egy kultúra. Engem például a kelta kultúra, amióta az eszemet tudom (mondjuk attól még nem érzem magam skótnak vagy írnek), a férjemet pedig a japán. Nincs ebben semmi rossz.

2022. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én átfogalmaznám egy picit, remélem nem tévedek ha azt gondolom, hogy te biológiai vagy antropológiai szempontból bár nem vagy néger, kultúrális szempontból az ő kultúrájukkal vagy harmóniában, az ő kultúrájukat érzed magadénak.


Szerintem ez teljesen normális dolog. Sőt hasonló történik kicsiben, amikor egy filmet megnézünk, ami tetszik nekünk, és képesek vagyunk azonosulni a szereplőkkel akkor is, ha a bőrszínünk még csak nem is hasonlít.


Jártál már valamikor afrikai országban? Lehet sokat adna neked, ha egyszer az afrikai kontinenst választanátok nyaralásra. Persze ha anyagilag erre van módotok.

2022. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
5-ös rendkívűl rasszista vagy!A többieknek köszi és zöld pacsi!
2022. jan. 6. 14:18
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
2022. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!