Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vesztem el mindig az...

Miért vesztem el mindig az érdeklődésemet oly’ hamar? Többi lennt

Figyelt kérdés

mindig amikor valakivel beszélgetek, vagy kapcsolatom lesz egyszerűen 1 hónapon bellül elvesztem az érzéseimet és képtelen vagyok szeretni. Ez csak úgy egyik napról a másikra megy, egyszer csak azt veszem észre hogy már nem tudom szeretni és minden érdeklődésem elmegy a megadott személytől

nagyon utálom magam emiatt és sokszor mindenféle ku**vának is hívnak hívnak, de nem akarok soha senkit kihasználni, csak mindig újra szeretnék próbálkozni egy másik emberrel de egyszerűen nem megy. Egyik hónapban boldog vagyok és szerelmes, utána pedig akaratlanul nem érzek már semmit.

Csak úgy megunom egyik napról a másikra. Nem tudom hogy miért van ez és nagyon elszomorít hogy emiatt lehet soha nem lesz egy egészséges kapcsolatom senkivel, pedig csak boldog szeretnék lenni

17/L


2022. jan. 13. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A k..va jelző csak akkor hiteles, ha az 1 hónap alatt mindegyikkel meg is d*gatod magad. De amúgy neked kell tudni, hogy miért veszted el az érdeklődésedet. Valami nem tetszik benne biztos, vagy többre vágysz, akármi. Először magadban tisztázd le, hogy mi az, amit vársz egy férfitől, aztán lehet próbálkozni. Ha azt nem látod benne, akkor azért veszted el az érdeklődésedet.
2022. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok a csajokkal, főleg az első szex után vesztem el az érdeklődésemet, nekem ez a legyünk együtt örökké, meg csak veled, mindennél jobban szeretlek stb. dolog nem megy.

Eleinte mindig mikor "szerelmes" vagyok, azt hiszem na most más lesz, de nem. És mindig jön valaki más aki jobban elkezd érdekelni, onnantól meg őszintén szólva teherré válik az aktuális barátnőm.

És ha lefeküdtél velük akkor sem vagy k.rva, a te életed, jogodban áll úgy élvezni ahogy te akarod, ha havonta mással, akkor havonta mással, magánügy.

Lehet majd egyszer találunk olyat, aki mellet jól érezzük magunkat, és nem fog más kelleni, én meg azt nem értem aki ilyen fiatalon képes éveket elcseszni 1 emberrel. Ráérsz még lehúzni a rolót, addig próbáld ki minél több emberrel, hátha aztán akad olyan aki megfog valamivel, ha ez a vágyad.

2022. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!