Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok annyira...

Miért nem vagyok annyira beszédes mint régen?

Figyelt kérdés
Körülbelül 4 éve kezdődött ez az egész. Egyre zárkózottabb lettem és egyre kevésbé tudok megszólalni beszélgetések alkalmával. Van hogy egyszerűen semmi sem jut eszembe vagy ha megszólalok akkor is tudom, hogy teljesen feleslegesen. Vannak napok, amikor egészen kellemesen érzem magam, boldognak és magabiztosnak, olyankor általában semmi problémám nincs ezen a téren, de ez havonta 5x fordul elő kb. Már a barátaimmal is egyre ritkábban találkozok, meg úgy senki sem keresi igazán a társaságomat. Ők régen egy másik embert ismertek meg bennem... Alkoholt nagyon, ritkán iszom (havonta egy üveg sörnek megfelelő mennyiség) és drogot sem fogyasztok és soha nem is próbáltam ki. Próbálok könyveket olvasni, de az sem igazán segít, meg aztán vannak barátaim akik életükben nem olvastak még egy könyvet sem, mégis sokkal beszédesebbek mint én. Meg ami még jobban zavar, hogy néha alig tudok összerakni mondatokat és egészen értelmetlenül fejezem ki magamat. Gyakran semmi kedvem társaságba menni, vagy előtte idegesnek érzem magam, mert tudom, hogy nem fogok tudni megszólalni. Meg szeretnék változni... nagyon... de nem tudom hogyan. Aki tud adni jó tanácsokat az segítsen. 18/F
2010. szept. 8. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is:(és egyre rosszabb,mi lesz,ha én is 18 éves leszek?:S 15/l
2010. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja általában ez az a pont amikor az ember vallásos lesz és elkezd hinni még a döglött kutyában is meg templomba jár folyamat, aztán bibliából idézett szövegekkel bombázza a társadalmat aki egy 3 emeletes épület tetejéről, szélirányban leszarja az egészet
2010. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!