Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem miért nem hiányzik...

Nekem miért nem hiányzik mások társasága?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két hónapban gyakorlatilag nem beszéltem senkivel - a közértben megszokott "jó napot-viszont látásra" mondatok nem számítanak - ,és egyáltalán nem hiányzik. Így sokkal boldogabb is vagyok, mint akkor, amikor még megpróbáltam barátkozni, természetesen sikertelenül. Szerintetek ez baj?


25/F


2010. szept. 9. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert még nem sokalltál be a magánytól, még nem untad meg. Most pihend ki ezt a "megpróbáltam barátkozni, de sikertelen volt" dolgot, és ne is kezdd újra addig, amíg el nem ér az az érzés, hogy "már az utolsó diszkós k.rvával is elbeszélgetnék, mindegy már, csak EMBER legyen" :) Na olyankor könnyű barátkozni :) Meg egyedül is jó lenni, annak, aki olyan fajta, én is olyan vagyok :)) De egy idő (pár hónap, vagy pár év) után pokollá válik a magány is.
2010. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg kb. az elmúlt másfél évben. :) Van 1-2 ember igaz, akivel szívesen beszélgetek mondjuk 2-3 havonta egyszer... De nekem annyi bőven elég is a társaságból. Valahogy jobban szeretek a magam dolgaival foglalkozni, mint másokéval, és annak se érzem szükségét hogy én megosszam a dolgaim másokkal. Ez van. Én jól érzem így magam és szerintem ez a lényeg. 19L
2010. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is pontosan ilyen vagyok. Az a magányos farkas típus. Majdnem egész nyáron bent gubbasztottam és nagyon jó volt. Természetesen nem ülhetünk egyfolytában bent a házban egyedül. Muszáj kimenni, kénytelenek vagyunk ismerkedni. Szerintem nem baj, hogy nem kívánod mások társaságát. De meglátod előbb-utóbb akaratod ellenére is barátokat fogsz szerezni, egyszerűen csak azért mert képtelenek vagyunk élni nélkülük.
2010. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv a magányos farkasok klubjában :) Én is ilyen vagyok, persze van egy-két 100%-ig megbízható barát, de másokkal nem járkálok sehova, néha már az utcán/boltban levő idegenektől is agyf@szt tudok kapni, hogy hozzájuk kell szólnom =) Pedig nem utálom az embereket, nem félek tőlük, csak szeretek egyedül lenni. Nincs ezzel semmi baj, ha tényleg jól érzed magad így.

Az a baj, ha igazából szeretnél emberek között lenni, csak nincs lehetőséged rá. Az tényleg okozhat problémákat, mert az azt jelenti, hogy nem érzed így jól magad, de a leírásod alapján nem ez jön le.

2010. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csatlakozom a klubbhoz :)

régebben minden vágyam az volt, hogy sok barátom legyen, most vannak és nem is érdekelnek..ez van, kicsit meguntam az embereket..

egyedül szeretek lenni

2010. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!