Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha gyilkos hajlamai...

Lelki beteg kérdése:

Mit tegyek ha gyilkos hajlamaim vanak?

Figyelt kérdés
A legtöbbször próbálom elnyomni ezeket de egyre erősebbek lesz. Sokszor úgy érzem hogy bárkit vagy bármit meg tudnék ölni. Gyakran vanak indulataim és sokan mondják hogy túl agresszív vagyok

#agresszió #Gyilkos hajlamok
2022. jan. 28. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Pszichiáter 👍
2022. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Semmit. A gyakorikérdések.hu munkatársaival felvesszük a kapcsolatot és a személyes adataid alapján lenyomozunk, vádemelünk és mész a börtönbe. Helószia.
2022. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És nem lennél szomorú, ha bántanál valakit? Lényegében a legsötétebb dolgokba is bele lehet élni magunkat. De mire lenne jó? És ha veled vagy szeretteiddel tennék? Persze ez akkor jó kérdés, hogy ha te valami ilyesminek az elszenvedője vagy. De ez akkor sem jogosít fel aránytalan és igazságtalan cselekedetekre főleg nem az érintett személyekkel szemben.
2022. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Éld ki valami másban, írj ilyeneket, rajzolj ilyeneket. Ha nem megy egyedül, kérj szakembertől segítséget.
2022. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni egy vagohidra ... pont ilyeneket keresnek.
2022. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem egy klinikai szakpszichológust, vagy pszichoterapeutát keress magadnak inkább.
2022. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Embert ölni nem olyan egyszerű állítólag, és remélem hogy neked se lesz az. Mindenképp fel kellene keresned egy pszichiátert.
2022. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!