Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lépjek túl ezen?

Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok, első éves egy ötéves egyetemen, szóval jó sokáig tanulni fogok még, ami tudom hogy egy tök jó dolog, szeretem is a szakot. Viszont mostanában nagyon frusztrál ez a helyzet (otthonról járok be), hogy látom, ahogy a korosztályomban sokaknak alakul mostanában úgy az élete, hogy önállósodni tudnak, amire én is nagyon vágyok, viszont nem igazán tudom kivitelezni. Tudom, mehetnék mondjuk koliba, de van két kutyám, szóval az nem megoldható. Amitől a legrosszabbul érzem magam, hogy van egy 3 éves (táv) kapcsolatom és a barátom is úgy tűnik, hogy hamarosan albérletbe tud költözni, de szerinte nem tudnánk így együtt élni hogy tanulok, egyedül is tervez költözni (ebben gondolom igaza van, de azért fáj egy kicsit). Örülnöm kéne, hogy összejön neki mert régóta tervezi, de mégis csak frusztrációt érzek leginkább, ahogy belegondolok hogy nekem még legalább 5 évet kell erre várnom. És bűntudatom van, mert tudom, hogy örülnöm kéne amiért tanulhatok és van hol laknom, de mégsem megy. Hogyan lépjek túl ezen?


Bocsánat, hogy hosszú lett, előre is köszi a válaszokat:)



2022. febr. 8. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene 5 évet várnod?

Lehet, hogy 1 év múlva máshogy gondolod majd, mint most. Ne stresszelj ezen feleslegesen.

2022. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát tekintve hogy ennyi ideig fogok tanulni, miért változna bármi is addig?
2022. febr. 8. 10:36
 3/9 anonim válasza:
62%
Miert nem koltoztok ossze? Hetvegen dolgozhatnal kicsit es tudnal te is beleadni az alberletbe.
2022. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Barátom szerint nem megoldható egyetem mellett 🤷‍♀️
2022. febr. 8. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem akar összeköltözni veled. Ha távkapcsolat, nem is kell ezt sürgetni. Ismerjétek meg jobban egymást, találkozzatok gyakrabban. Én úgy nézem, ő ezt sem akarja most, örül, hogy végre független lesz, egyedül egy lakásban.

Szerintem az lenne neked a legjobb, ha a kutyákat jó helyen tudnád hagyni, és koliba mennél, élveznéd a szabadságodat.

2022. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van, megpróbálok türelmesebb lenni. Hidd el, szívesen találkoznánk gyakrabban, de úgy nehéz hogy ő 4 műszakban dolgozik és alig van hétvégéje, hétköznap meg nem fér bele az időbe 😅

(Elmondása alapján mondjuk szeretbe velem többet lenni)

Koliba biztosan nem fogok menni, a kutyáimhoz ragaszkodom,meg azért az otthoni helyzet sem olyan vészes azért szerencsére, csak rámjön ez néha :D

2022. febr. 9. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem költözöl oda akkor egyedül fizeti az albit. Ha odaköltözöl és nem tudsz fizetni akkor egyedül fizeti az albit.


Szóval nem értem. Ez nagyon hülye kifogásnak tűnik. Szerintem nőket akar felvinni ezért nem akarja hogy odaköltözz...

2022. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából közben kiderült, hogy volt egy kis félreértésünk barátommal és túlreagáltam a dolgot, szóval most úgy tűnik hogy mégis tervez velem is, szóval minden oké 😅
2022. febr. 11. 08:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Hurrá!
2022. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!