Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen sok a gyps itt?...

Miért ilyen sok a gyps itt? Pedig már az isi is elkezdődött nem?

Figyelt kérdés
Komolyan akármilyen témában, akármit megkérdezek, mindig jön 1-2 esetleg több emberke (gyermek) aki még el se olvassa a kérdést már beleköt valamibe. Kérdésre válaszolni nem tud. Kultúráltan társalogni nem tud. Helyesen írni nem tud, a szavának káromkodással akar hangot adni. Ki érti ezt? :) (tuti ide is betévednek páran)
2010. szept. 10. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jogos. No mibe, hogy az 1. oldalon már lesznek ilyen egyének? :D
2010. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát tennék rá egy nagyobb pénzösszeget :)
2010. szept. 10. 21:54
 3/15 anonim ***** válasza:

és akkóóóóó?

:DDDD


mellesleg melyik elvetemült világban járnak a gyerekek 21:51 perckor oskolába? te gypcsomag

2010. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát ilyenkor már ágyban a helyük :)
2010. szept. 10. 22:00
 5/15 anonim ***** válasza:
pénteken 22:00kor? bocsika 21.században élünk
2010. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Valóban! Igazad van! Inkább ide írogasson hülyeségeket mint hogy aludjon.
2010. szept. 10. 22:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Lettem volna az anyukád a 20. században utolsó, bár ha az én gyerekem lennél.....
2010. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
akkor le kéne feküdnöm a barátok közt után?
2010. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Illene, de még mindig itt vagy?

Kérdező: Jó kérdés, erre én is nagyon szeretnék már végre választ kapni.Nem csak hogy a válaszaik, de a kérdéseik is.

Néha komolyan mondom a falat kaparom a hülyeségeiktől.Szexualitás vagy terhesség kategóriában.Aztán a sünök, meg a lehetek e terhes dumák:(.

Ha már egyszer fent vannak legalább töltenék hasznosan az időt, tanuljanak vagy járjanak normálisan utána a dolgoknak, ne pedig fikázzák a többieket, akik azért járnak ide hogy tanácsot kapjanak vagy adjanak, ahogyan azt az oldal üzemeltetői is kitalálták.

SZERINTEM!!!

2010. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha egy hasonló idióta aki én mindenhova beoffol valami nem oda valót az azért van, mert nem tudja a választ, te ettől nem leszel se szegényebb se gazdagabb semmivel. HA tudja a helyes választ, azt úgyis leírja. Arról nem ő tehet hogy (tegyük fel) szar az életed, mert zéró humorérzéked van és úgy élsz mint egy darab FA. Ha valaki tudja a megoldást attól egészen biztosan megkapod a legmegfelelőbb válaszokat, nagy baj ha van közbe 1-2 ember aki megmondja a keserű igazságot, vagy próbálja jobb kedve deríteni saját magát?
2010. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!