Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki vagyok borulva! Mit tegyek?

Ki vagyok borulva! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na a tegnap levagtam a hajam es egesz este boktem (meg most is) mert nagyon nem tetszik mindenki szerint szep de nekem nagyon NEM tetszik!!! Ki vagyok borulva egesz nap bogok!!! Segitsetek
2010. szept. 12. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj

Én is így jártam nem egyszer.

De a hajad megnő elég gyorsan! Nem tart örökké ez a hajad sem. Bírd ki valahogy. És legközelebb szólj a fodrásznak, hogy ne vágjon sokat belőle.

2010. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyébként ha megkérdezhetem milyen lett a hajad??
2010. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
a lányom óvodás korában csinált ilyet utoljára...
2010. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hat en olyat szeretem volna mint neki (nem toom ki) [link] de nagyon nem ugy sikerult :(( tul rovid lett vagy nem is tudom de NAGYON nem jo!!!
2010. szept. 12. 16:18
 5/18 anonim válasza:

lehet az én régi fodrászomnál jártál, annak hiába mondtam, hogy pontosan így vágja le mindig máshogy sült ki , azóta máshoz járok..

ne aggódj megfog nőni, addig meg tűzd el, fogd fel, ahogy jónak látod :)

2010. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. Mondtam a fodrászomnak (akihez már nem járok mert amúgy is elég szar fodrász )

, hogy vágja le legalább a vállamig a hajamat...Ahha..Erre levágta kb addig ameddig a képen van- amit linkeltél.

Aki azt írta, hogy a lánya óvodás korában csinált ilyet: Akkor az szerinted hogy tegye túl magát azon, ha valakinek szép nagyon hosszú haja volt, de a fodrász szépen elcseszte közbe és lekell vágnia jó rövidre a haját...Na?Nem tudom, hogy ez neked hogy tetszene de szerintem kib@szottúl marna a düh, hogy miért pont veled történt ez?

Főleg, aki éveken át növesztette a haját és most tessék elb.ssza a fodrász és lekell vágni rövidre.

2010. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi, hogy bármit kilehet hozni azzal a hajaddal amilen most van neked. CSak vegyél egy jó hajlakkot;)

Sok mindent ki lehet belőle hozni, most nekem is lelett vágva, sőt megint egy picivel többet vágtak le mint amennyit szerettem volna,De már mindegy. Meg nő az majd nemsokára.

2010. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem tudok lealni csak nezem magam a tukorbe es bogok :((
2010. szept. 12. 16:26
 9/18 anonim ***** válasza:

Akkor mondok valamit.

Biztos vagyok benne, hogy nem lett rossz. Csak most azért bőgsz rajta, mert teljesen máshogy képzelted el a hajadat..És mivel nem lett pontosan ugyanolyan ezért úgy képzeled be a dolgokat, hogy rossz lett. Pedig ez valójában nem is így van. Csak kialakítottál magadban egy hamis képet, ami valójában nem is úgy van. ahogy te képzeled.

Szerintem rakj be valami relaxációs nyugis zenét vagy valami tombolós,táncolósat. ;)

2010. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vegyél egy divatos sapit, tűzd fel a hajadat tincsenként, tegyél mittomén pamacsot vagy bojtot a végére míg meg nem nő:)
2010. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!