Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki vagyok borulva! Mit tegyek?

Ki vagyok borulva! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na a tegnap levagtam a hajam es egesz este boktem (meg most is) mert nagyon nem tetszik mindenki szerint szep de nekem nagyon NEM tetszik!!! Ki vagyok borulva egesz nap bogok!!! Segitsetek
2010. szept. 12. 16:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Te vágtad le vagy levágattad?

Mert mindenki másra reagál.

2010. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha mindenki szerint szép akkor nem mindegy?
2010. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Ha jól tudom te is ilyen pláza ribi vagy ugye?...

foglalod a helyet az ilyen bajaiddal hogy szr lett a hajad.

öcsém valaki örülne bzmeg ha le tudná vágni a haját.Te meg még sírsz mert nem tetszik.Hány éves vagy most komolyan?Nekem bzmeg gci jó hajam volt,megnőt el költözött a legjobb fodrászom,és járok egy szarhoz mégse sírok.Pedig hidd el ez is jó szr

2010. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

de ezt nem azért írtam h negatív legyek(kérem a piros praclit :) )

mielött köcsögnek hinnétek.csak télleg ez a kérdés öcsém,ilyet azok írnak ki akiknek pl: nagy adóságuk van és nem tudják hogy mit csináljanak,vagy el rontott valami nagyon fontosoat pl: Kapcsolat,munka,egy ügy.

és az.

2010. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezzel nem tudlak megnyugtatni:

1 hónap, és tűrhetőbb lesz!

Addig meg tarts ki valahogy! (Tudom, hogy nehéz, velem is előfordult már)

De majd hozzászoksz, és nem lesz gáz! :)

Részvét... :(

2010. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

17:53

zöldet kaptál. kétszer is.

2010. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem is ez lenne,mert allergiás vok a hajamra...imádom,és növesztem. am egy kérdés mlrt nem fodrászhoz mentél el?:O am nyugi sok minden jót ki lehet belőle hozni.tőzd hátra a fufrud,sztm az tök jó :). am máskor menny el fodrászhoz ;).nyug pár fiunak ez teccik ;).!!
2010. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A fodraszhoz mentem de o mashogy akkarta de en nem ugy akkartam es vegul kiderult hogy igaza volt koszi mindenkinek mar kibekultem a hamal es rajottem hogy nem is al anyira rosszul de sokaig fog hianyozni a regi hajam!!!
2010. szept. 15. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!