Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakítottunk, nagyon ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottunk, nagyon ki vagyok borulva, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, és életem egyik legszebb időszaka volt, bevallotta nekem, hogy szeret mégis megcsalt a legjobb barátnőmmel. Tegnap szakítottunk azóta teljesen kivagyok, nem tudok enni, koncentrálni semmire, folyton csak ő jár a fejemben. Mit tegyek, hogy elfelejtsem őt? (ráadásul egy iskolába is járunk, tehát minden nap látom...)

18/L


2011. szept. 30. 12:28
 1/6 BlackSword ***** válasza:
86%

Ugye én mindig mondom, hogy házi nyúlra nem lövünk, és mindig lepontoznak, lehurrognak... Hát ezért nem lövünk házi nyúlra...


Bocsi az OFF-ért, de kikívánkozott... Gondolom középsulis vagy... Így nehezebb lesz kikerülnöd... Fősulin/egyetemen könnyebb dolgod lenne... Főleg a következő félévtől...


Így azt tudom tanácsolni, hogy felejtsd el... Végtére is megcsalt a legjobb barátnőddel... Az is egy mekkora... (bocsánat) barátnő ám...


Most a legjobb amit tehetsz, hogy újra kezded... Tudom könnyű mondani, de hidd el, csak az első lépések nehezek...

2011. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 B.angel ***** válasza:
81%

Én sose pontozlak le, mert tökéletesen igazad van...

Néhány ember itt szeret lepontozgatni, ha megmondod a frankót, de hát ez mindegy is, ne törődj vele!

Nézd, kérdező... Elhiszem, hogy fáj és szereted. DE 18 éves vagy és 3 hónapot jártatok! Gondolod, nem találsz ezerszer gerincesebb alakot?

És azt sose hidd el, hogy szeret és mégis megcsalt!

Én mindig is azt vallottam és ezt nem is fogom megváltoztatni, ha valaki meg tudja csalni a másikat ott se szeretet, se szerelem nincsen.

Örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen s*ggfejtől és remélem a "barátnődet" se keresed már, ha egy iskolába jártok, ha nem...

2011. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg ezt a számot és sírd ki magad :)


http://www.youtube.com/watch?v=2uve3QcVAJU&feature=related

2011. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 okoska31 ***** válasza:
100%

No, menjünk sorba:

18 évesen azért még nem kell kiborulni, hogy elhagyott.


A "szeretlek" szöveg csak arra kellett, hogy meglegyél neki. Valóban szerelmes férfi nem néz más csajra.


Ha még annyira taktikus, hogy igazából a "barátnőd" kellett neki, hasznot húzhatott abból is,hogy Te nyilván elmesélted a barátnődnek, milyen volt az ágyban.


A legjobb barátnődnek titulált útszéli k*rváról megvan a véleményem. Az ilyen nem barát, csak egy leszarni való s**gfej. Nekem is volt egy ilyen "egyik legjobb barátom", ai aztán életem nagy szerelmével (Amiről tudott!!!!) kezdett ki az orrom előtt. Akkor nagyon fájt, el is küldtem a francba. Az már más kérdés, hogy ennyi év távlatából tudom, hogy a csaj azért csinálta, hogy féltékennyé tegyen - de ezt akkor nem így értettem.


Sajnos ez esetben a srác csinálhatta ugyanezt, csak a barátnődet akarta féltékennyé tenni, és azért kezdett veled.


Emészd meg, hogy felhasználtak, a két f**kalapot töröld ki az emlékeidből is, keress igazi barátokat.

És tarts ki. Ha jól sejtem végzős vagy. Hamar el fog menni az egy év, aztán soha nem kell újra látnod őket.

2011. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 okoska31 ***** válasza:
100%

Bocs, hogy most ide Off-olni fogok, csak itt akadtam el a szűrőben elsőre.

Kedves moderátorok! Magam részéről utálom az indokolatlan trágár szavak használatát. De igenis vannak olyan szituációk, amikor indokolt használni a káromkodásokat. Különösen egy ilyen oldalon, ahol egyéb kommunikációs eszköz nem áll a rendelkezésünkre, mint hanghordozás és társai. Ezért hagytam bent annyit változtatva csak a trágár szavakat, hogy *-t tettem egyes betűk helyére.


Bocs még egyszer az Off-olásért (szép magyar szó...:))

2011. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Búcús dal? Minek?Már ne is haragudj de az aki képes volt megcsalni téged,. ráadásul a legjobb barátnőddel, az nem érdemel semmi könnycseppet!!!!


Nem érzed kicsit erősnek, hogy a te legjobb barátnődben volt annyi "tartás" hogy szétdobta a lábacskáit neki?


Mit tudtál meg:

1. a pasid nem szeret és nem is szeretett. Egy hamis 3 hónapban éltél. És ez mellett megbízhatatlan.


2. a legjobb barátnőd egyáltalán nem a barátod, nem számíthatsz rá és még hátba is szúr.


Gazdagodtál két nagy pofonnal, de hidd el nagyon jó hogy kiderült hogy két fontos személy az életedben nem érdemli meg a szeretetedet. Keress igaz barátot és az igaz szerelem is megtalál majd :)



Ezért a kettőért meg ne sírjál. És mielőtt idővel elkezdenéd csak a bnődet hibáztatni, közlöm hogy kettőn állt a vásár, a pasid a legnagyobb ludas.


22/l

2011. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!