Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hülyeség, hogy lassan 18...

Hülyeség, hogy lassan 18 évesen sem szeretnék párkapcsolatot, mert nem érzem azt, hogy készen állok rá?

Figyelt kérdés
Azt sem tudom még hogy mi szeretnék majd lenni. Van egy szakma ami tetszik, de nem annak tanulok és még 2 évem van a suliból. Abban sem vagyok biztos hogy Magyarországon akarom-e leélni az életem. Egyszóval a jövőm egy nagy homály, és úgy érzem, ebbe a bizonytalanságba nincs értelme bárkit is belerángatni. Arról nem is beszélve, hogy minden energiámat a tanulás, a legjobb barátom, a hobbijaim, és a családom viszi el, nem tudom elképzelni hogy lenne még naponta legalább két órám valakire.

2022. márc. 5. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség.
2022. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Én eldöntöttem, hogy nekem nem lesz. Mert nekem nem kell a boldogságomhoz párkapcsolat.
2022. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem hülyeség. Én anno 24 évesen kezdtem. (Most pedig nem is akarnék, csak akkor nagy volt a társadalmi nyomás.)
2022. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, igazad van, tudatosságra vall.
2022. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem hülyeség, de azt nem helyeselem, hogy nincs előtted egy perspektíva a jövődet illetően.
2022. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
22 vagyok de en sem szeretnék még.
2022. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
97%
Kérdező, te tudod legjobban mire van szükséged, illetve mire van energiád, szóval nem hülyeség. Ne mások mondják már meg mi jó neked, ne törődj velük. Semmi jó nem lesz belőle, ha csak külső nyomás miatt jönnél össze valakivel.
2022. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!